Piękno

Sztuczne rzęsy z jedwabiu dla magicznego wyglądu

sztuczne-rzęsy-by-Beyonce

Aby uzyskać bardziej atrakcyjny i magiczny wygląd, wiele kobiet sięga po sztuczne rzęsy. Wadą jest to, że mogą uszkodzić prawdziwe rzęsy i spowodować ich szybsze wypadanie. Ale teraz jest nowy, nieszkodliwy wariant sztucznego Rzęsy jedwabne, oferowane przez kosmetyczki. Jeśli więc chcesz mieć cudownie podkręcone rzęsy zaraz po wstaniu i bez tuszu do rzęs, te sztuczne rzęsy są właśnie dla Ciebie. Nie tylko wydłużają Twoje własne rzęsy, ale także dodają im jeszcze większej objętości.

Jedwabne rzęsy – te sztuczne rzęsy zniszczą Twoje własne?

niebieskie tło-oko-przedłużanie rzęs

Są to rzęsy jedwabne, które nie zakłócają naturalnego wzrostu Twoich rzęs. Są one indywidualnie przyklejane do Twoich rzęs hipoalergicznym klejem, utrzymują się od 30 do 90 dni i w żaden sposób nie uszkadzają Twoich własnych rzęs. Nie zawierają również żadnych innych substancji, które mogłyby uszkodzić rzęsy lub cebulki włosów. Ponieważ prawdziwe rzęsy żyją od 30 do 60 dni, normalne jest, że od czasu do czasu wypadają. Tak więc upadek sztucznych rzęs zależy od żywotności Twoich własnych rzęs.

Rzęsy jedwabne – w jakiej grupie wiekowej najczęściej je używa?

złoty-makijaż-ze-sztucznymi-rzęsami

Coraz więcej kobiet lubi ten rodzaj rzęs ze sztucznego jedwabiu. Najczęściej spotykani są klienci w wieku od 20 do 35 lat. Ale coraz częściej pojawiają się również nastolatki i kobiety w wieku od 45 do 50 lat. Powodem tego jest to, że efekt jest natychmiast zauważalny. Zwiększa pewność siebie i natychmiast wywołuje uśmiech na twarzy każdego klienta.

Doklejanie jedwabnych rzęs i odpowiednia pielęgnacja

Rzęsy-jedwabne-z-i-bez

Aby sztuczne rzęsy z jedwabiu trwały jak najdłużej, ważne jest, aby były prawidłowo zaaplikowane i odpowiednio o nie pielęgnowane. Dołączenie zajmuje zwykle około godziny. Należy również odwiedzać kosmetyczkę mniej więcej raz w miesiącu, tj. co trzy do pięciu tygodni, w celu kontroli i odnowienia. Idealnie powinno to nastąpić zawsze po 20 dniach. W dużej mierze zależy to od każdej osoby z osobna, tj. od długości życia rzęs, a także od tego, w jakim stopniu zadbano. Ta sesja odnowy jedwabnych rzęs nie trwa tak długo. Tam jesteś zwykle gotowy po 45 minutach. Powodem częstych ponownych wizyt u kosmetyczki jest to, że naturalna żywotność rzęs nie jest długa i w związku z tym rzęsy ze sztucznego jedwabiu wypadają razem z prawdziwymi. Należy również dobrać odpowiednią długość, aby nie było widocznych przerw.

Aby uzyskać najlepszy efekt, unikaj kontaktu z wodą przez pierwsze 24 godziny

sztuczne-rzęsy-z-jedwabiu-paleta

Jeśli chodzi o pielęgnację rzęs ze sztucznego jedwabiu, przez pierwsze 24 godziny należy unikać kontaktu rzęs z wodą. Dzieje się tak, aby klej mógł dobrze wyschnąć. Chociaż nie jest powiedziane, że inaczej rzęsy mogą odpaść. Ale najlepiej trzymać się tej wskazówki. Po tym okresie możesz jednak zrobić wszystko, co byś zrobiła z własnymi rzęsami. Możesz więc umyć twarz jak zwykle, a samodzielne nurkowanie nie stanowi problemu.

Jakie są formy, a które są preferowane?

naturalne-rzesy-z-jedwabiu

Ponieważ proste rzęsy zamykają widok, że tak powiem, preferowane są zakrzywione rzęsy z jedwabiu, które również są wybierane nieco dłużej. W przeciwnym razie istnieje kilka wariantów. Oferowane są różne długości i grubość poszczególnych włosów lub rzęs wykonanych z jedwabiu. Aby wygląd wyglądał jak najbardziej naturalnie, ważne jest, aby nie były wybierane zbyt długo. Przy wyborze należy również wziąć pod uwagę takie czynniki, jak miejsce pracy. Aby być po bezpiecznej stronie, każdy klient powinien wcześniej otrzymać dobrą radę od kosmetyczki. W końcu chcesz, aby jedwabne rzęsy pasowały do ​​Ciebie pod względem kształtu i długości.

Jedwabne rzęsy możesz łączyć z makijażem takim jak tusz do rzęs, kohl i cień do powiek?

perfekcyjny-jedwabne-rzęsy-świąteczny-makijaż

Zazwyczaj nie ma potrzeby nakładania tuszu do rzęs, ponieważ same rzęsy ze sztucznego jedwabiu zapewniają taki efekt. Jeśli jednak go używasz, powinieneś wiedzieć, jak go właściwie usunąć w końcu. Jak zwykle nie wolno używać do tego płatka bawełnianego. Zamiast tego należy myć oczy pod bieżącą wodą do momentu usunięcia tuszu do rzęs. Możesz również użyć płynu do demakijażu oczu w postaci piany oczyszczającej. Jeśli jednak używasz innego produktu, nie może on zawierać alkoholu ani być tłusty.

Możesz też bez problemu nakładać kohl i cień do powiek i jak zwykle, mimo jedwabnych rzęs. Ale usuwanie jest również ważne. Możesz do tego użyć wacika, ale nie wolno nim pocierać rzęs. Oczyść tylko obszar nad rzęsami, czyli powiekę. Powodem tego jest to, że większość czasu włókna przyklejają się do rzęs i przy próbie ich usunięcia można rzęsy wyrwać lub odwrócić.

Jeśli po pewnym czasie zrobisz dłuższą przerwę między zabiegami??

Sztuczne przedłużanie rzęs

Nie ma potrzeby robienia przerwy. Wreszcie, tak jak powiedziałam, te jedwabne rzęsy w żaden sposób nie uszkadzają naturalnych rzęs i nie prowadzą do ich wypadania. Wręcz przeciwnie, po pierwszej aplikacji należy zawsze odwiedzać kosmetyczkę w regularnych odstępach czasu.

Co zrobić, jeśli chcesz przerwać zabieg?

jasnobrązowe-oczy-sztuczne-rzęsy

Jeśli nie chcesz już odnawiać jedwabnych rzęs, masz dwie opcje do wyboru. Możesz użyć specjalnego produktu do demakijażu i najlepiej udać się do kosmetyczki, która pierwotnie nakładała Twoje rzęsy. Ale jedwabne rzęsy możesz usunąć również samodzielnie w domu. Wystarczy użyć wody mineralnej i wacika, który zanurzasz w wodzie. Użyj go, aby delikatnie pocierać rzęsy. Najlepiej zrobić to przed lustrem. Jeśli wacik się zużyje, weź nowy i tak dalej.

Podkreśl i podkreśl oczy i brwi

niebieskie-oczy-sztuczne-rzęsy

Cienie-kolory-w-szarym-ze-sztucznymi-rzęsami

fałszywe-kobiety-z-jedwabu