Piękno

Najlepsze letnie zapachy pasujące na każdą okazję

zapach-letni-aromat-2014-najlepsza-lista

Latem nasze aktywności osiągają szczyt – wyjeżdżamy na wakacje, spieszymy się na plażę, spotykamy się ze znajomymi, bierzemy udział w weselach czy innych imprezach, czy po prostu organizujemy grilla na podwórku. I podobnie jak w przypadku stroju, nie na każdą okazję pasuje pewien zapach. Powinniśmy starannie dobierać ubrania, a także perfumy czy wody toaletowe, tak aby wszędzie czuliśmy się komfortowo i nie krępująco..

Najlepsze letnie zapachy na każdą okazję

letnie-perfumy-najlepszy-wybór-pomysł-grill-lgn

Które są najlepsze Letnie zapachy na 2014 rok? Czy wybór perfum nie jest kwestią gustu, który zależy od osobistych potrzeb, nastroju i specyfiki skóry. Guru w branży perfumeryjnej na pewno wiedzą, jakie kryteria powinien spełniać dobry i popularny na całym świecie zapach, aby zdobyć popularność na rynku i ugruntować pozycję silnej marki. W ten sposób, w ocenie profesjonalistów, padają konkretne aromaty, które mogą nie zadowolić wszystkich, ale większości konsumentów zapachów.

Wybór najlepszych letnich zapachów

tata-harper-biuro-zielona-butelka-perfumy

Tata Harper to firma eko-kosmetyczna, w której nie ma miejsca na syntetyki i chemikalia. Wykorzystuje tylko nietoksyczne składniki, które nie przeszkadzają i koją skórę. Zielone produkty są projektowane i przygotowywane przez zespół przemysłowy wraz z ekspertami Tata.

Kolekcja Toma Forda przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn jednocześnie 

top-ford-neroli-portofino-letnie-perfumy

Tom Ford to amerykański projektant mody i reżyser filmowy. Pracował z Guccim, zanim stworzył własną serię Tom Ford i nakręcił film Samotny mężczyzna.

 Dobra matka ziemia

dobry-ziemia-zapach-najlepszy-ślub

Te perfumy są inspirowane powiedzeniem Charliego Chaplina: „Dobra ziemia jest bogata i może dać nam wszystko” – z filmu Wielki dyktator, 1942.

 Zestaw perfum od Nova 

Perfumy-zestaw-marka-podróży-piknik-lato

 Zapachy Nova

nova-brand-midnight-spacer-najlepsze-zapachy

 Propozycja L’Occitane

loccitane-francuski-żeglarski-niebieski-perfumy

 Olejek perfumeryjny z Le Labo

jaśmin-17-al-fresco-najlepsze-zapachy-lato

 Eau Moheli dla kobiet i mężczyzn 

eau-moheli-najlepsze-perfumy-letni-festiwal

 Spraw, by perfumy nie były wojną 

najlepszy-targ-zapachowy-rynek-rolników

Biały zamsz od Toma Forda

tom-ford-biały-zamsz-zapach-perfumy-lato