Pergola i altanka

Meble ogrodowe z drewna tekowego – wysokiej jakości sprzęt zewnętrzny z Roda, Włochy

Teak meble ogrodowe -basenowe-śródziemnomorskie-na zewnątrz-wysokiej jakości-meble tapicerowane

Do tej pory wielu konsumentów było zdania, że ​​meble z litego drewna na zewnątrz nie wytrzymują trudnych warunków atmosferycznych. Rdzenne gatunki drewna, takie jak świerk i buk, nie są poddawane obróbce przez krótki czas i tracą swój pierwotny charakter. Stawiaj na wysokiej jakości i gwarantowane długowieczne wyposażenie terenu zewnętrznego Meble ogrodowe z drewna tekowego, która przez dziesięciolecia wytrzymywała warunki pogodowe panujące w angielskich ogrodach i parkach.

Meble ogrodowe z drewna tekowego – wysoka jakość i gustowny wygląd przestrzeni zewnętrznej

Meble ogrodowe z drewna tekowego - pergola - zadaszenie tarasu - na zewnątrz - wysoka jakość - stół ogrodowy

Włoski producent „Roda” we współpracy z projektantem Gordonem Guillaumierem wprowadził niedawno na rynek kolekcję mebli ogrodowych z drewna tekowego. „Teka” składa się z mebli do siedzenia i stołu, które mogą być pożądane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Charakterystyczne dla serii produktów są proste, klasyczne kształty i proporcje, którym nowego szlifu nadają nowoczesne materiały i świeże letnie kolory.

Kolekcja mebli ogrodowych z drewna tekowego ‘Teka’ firmy Roda, Włochy

Meble ogrodowe z drewna tekowego -stoły-siedziska-na zewnątrz-wysokiej jakości-basen

Koncepcja przyświecająca serii mebli jest bardzo prosta: lekkość osiągnięta dzięki prostym geometrycznym kształtom. Sylwetka pozostaje wyraźna, prosta i stabilna, co gwarantuje niezwykłą trwałość mebla. Oznacza to, że może być używany wewnątrz i na zewnątrz i nadaje się do każdego stylu życia.

Kolekcja designerskich mebli ogrodowych z drewna tekowego „Teka”

Meble ogrodowe z drewna tekowego

Wysokiej jakości lity teak zawsze wygląda nowocześnie i nie traci swojego atrakcyjnego wyglądu. Dzięki zawartości naturalnych olejków jest wyjątkowo odporny na warunki atmosferyczne. Jest odporny na działanie różnych chemikaliów i grzybów oraz gwarantuje użytkownikowi długą żywotność.

Meble ogrodowe z drewna tekowego o śródziemnomorskim charakterze

Meble ogrodowe z drewna tekowego -zestaw-stół-krzesło-basen-na zewnątrz-wysoka jakość

Stół do jadalni „Teka” nadaje się zarówno do ogrodu, jak i do wnętrz. Wykonany jest z wysokiej jakości drewna tekowego i zachowuje stabilność wymiarową nawet w przypadku narażenia na wysokie obciążenia na zewnątrz. Blat stołu składa się z kilku płyt, które nie są na nim trwale zamocowane, ale są umieszczone ze szczeliną między nimi.

Stół ogrodowy z drewna tekowego ‘Teka’ – widok szczegółowy

tekowe-meble-ogrodowe-stół-odkryty-wysokiej-jakości-detal-widok-blaty-blaty

Połączenia między płytami powierzchni stołu służą jako kanały drenażowe i tłumią gromadzenie wody. Płyty kamionkowe są odporne na uderzenia i ognioodporne, a także bardzo łatwe w pielęgnacji. Niemniej jednak, jeśli meble ogrodowe są przechowywane na zewnątrz i nie będą używane przez dłuższy czas, zaleca się przykrycie ich pokrowcem ochronnym.

Stół ogrodowy z drewna tekowego z blatem z glazurowanych płytek z piaskowca 

teak-meble-ogrodowe-stół-blat-glazura-na zewnątrz-wysoka jakość

Kamionkowe blaty stołów z serii mebli „Teka” są opcjonalne w naturalnych kolorach. Wszystkie talerze są szkliwione i zaprojektowane w typowych śródziemnomorskich niuansach: turkus, akwamaryn i jadeit. Połyskująca powierzchnia przypomina taflę wody i przyciąga uwagę swoim żywym charakterem.

Stół zewnętrzny ze zdejmowanym blatem z piaskowca

tekowe-meble-ogrodowe-stół-blat-na zewnątrz-wysokiej-jakości-detal-widok

Stół został zaprojektowany w taki sposób, aby użyte materiały uzyskały jednolity wygląd całości. Panele są umieszczone niżej, a zaokrąglona krawędź tworzy płynne przejście między drewnem a płytkami. W miejscach, gdzie spotykają się różne części, linia jest idealna i dokładna.

Zestaw mebli ogrodowych z drewna tekowego – stół i krzesła na zewnątrz

teak-ogrodowy-zestaw-meblowy-krzeslowy-na zewnatrz-wysokiej jakosci-geometryczny

Krzesła z podłokietnikami charakteryzują się bardzo czytelnym językiem designu, wszystkie części współgrają ze sobą i tworzą elegancką całość nadającą szczególnej lekkości. Tkanina na siedzisko jest szczególnie łatwa w pielęgnacji, szybko schnie i przepuszcza powietrze. Zapewniony jest wysoki komfort siedzenia.

Praktyczne meble ogrodowe z drewna tekowego – krzesła sztaplowane

teak-meble-ogrodowe-krzesla-sztaplowane-na zewnatrz-wysokiej-jakosci-mediterranean

Oprócz doskonałych właściwości użytych materiałów, von Roda przywiązuje dużą wagę do ergonomii i komfortu siedzenia. Bez podkładki do mebli ogrodowych krzesła „Teka” wygodnie siedzą, a relacja między siedziskiem a oparciem jest skoordynowana. Można je również układać w stos.

Przytulne meble wypoczynkowe w nowoczesnym patio

teak-meble ogrodowe-stolik-siedzisko-śródziemnomorskie-na zewnątrz-wysoka jakość

W połączeniu z tapicerką w wybranych niuansach uzyskuje się harmonijny, elegancki wygląd, który nie jest ani przesadzony, ani nudny. Ciepły, złotobrązowy kolor drewna tekowego jest ponadczasowo nowoczesny i łatwy do łączenia z różnymi odcieniami. Dzięki temu meble do siedzenia z tej serii wspaniale wkomponują się we wnętrze i dostosują się do niego.

Meble ogrodowe z drewna tekowego ze zdejmowanymi poduszkami

teak-meble-ogrodowe-siedziska-tapicerowane-zdejmowane-na zewnątrz-wysoka jakość

Miękkie tapicerowane poduszki wykonane ze specjalnej mieszanki „Canatex” – mieszanki włókien syntetycznych i naturalnego materiału konopnego – zapewniają najwyższy komfort siedzenia. Są przymocowane do ramy mebla za pomocą guzików i nie można ich przesuwać.

* Możesz zobaczyć całą linię produktów Roda na Strona główna zegarek