Pergola i altanka

Drewniana pergola o rustykalnym wyglądzie – pomysły na ogród

Meble rattanowe część wypoczynkowa ogród

Mamy dla Ciebie kilka rustykalnych projektów Drewniana pergola zebrane, które są dość łatwe do replikacji. Udekoruj pergolę roślinami pnącymi lub użyj ich jako akcentu w ogrodzie i przyciągnij uwagę!

Piękna drewniana pergola o rustykalnym wyglądzie

Drewniane belki ogrodowe pergoli

Rustykalny Drewniana pergola można zasadniczo podzielić na dwa typy – pierwszy projekt jest zbudowany z nieobrobionych drewnianych belek. Druga konstrukcja wykorzystuje posiekane gałęzie drzew. W obu przypadkach należy zachować naturalny wygląd drewna. Pierwsza konstrukcja charakteryzuje się zakrzywioną konstrukcją, dzięki czemu jest bardziej wytrzymała. Naciąg pomiędzy wygiętymi drewnianymi belkami tworzy ciekawą i niezwykle trwałą konstrukcję.

Prosta drewniana pergola o konstrukcji tunelowej

 Gałęzie drzew konstrukcja drewniana konstrukcja ogrodu

Drugi rustykalny Drewniana pergola naśladuje środowisko naturalne. Konstrukcja jest uproszczona, a konstrukcja utrzymuje strop. Jako ozdobę tego projektu można wykorzystać rośliny pnące – na przykład róże. Piękne kwiaty to uroczy efekt w projekcie.

Kilka małych drewnianych pergoli

Posągi ogrodowe-małe rośliny

Kilka mniejszych drewnianych pergoli może tworzyć dramatyczne efekty i można je wykorzystać jako dekorację w ogrodzie. Połączenie z kamiennymi posągami czyni je jeszcze bardziej widocznymi. Obfite nasadzenia uzupełniają ogólny wygląd.

Biała drewniana pergola

 Kolorowe kwiaty przygotowują się do ogrodu na wiosnę

Nawet bardzo prosty Drewniana pergola może wyglądać ciekawiej z odpowiednim kolorem. Biały kolor jest szczególnie odpowiedni do żywych ogrodów i tworzy piękny kontrast z wiosennymi kwiatami i roślinami.

Drewniana pergola z ciekawym dachem

rustykalne wejście do ogrodu pergoli

Niezwykły design pergoli zachwyca ciekawym dachem. Konstrukcja nadaje ogrodowi indywidualności i zaprasza gości.

Rustykalna struktura z roślinami pnącymi

 Metalowy płot drewniany ekran prywatności pergoli

Ta pergola została ozdobiona pnączami i pokryta kamiennymi płytami. Wybierz drewniane belki, które są mniej więcej tego samego rozmiaru, aby uzyskać najlepszy możliwy wynik.

Przemysłowy wygląd z drutem

 Ogrodowe rośliny doniczkowe na wiosnę

Połącz różne elementy, takie jak naturalne drewno i metal, aby stworzyć nowoczesny Drewniana pergola projektować. Do budowy przywieziono metalową kratę do betonu oraz kilka belek drewnianych o standardowych wymiarach.

Kwiaty jako ozdoba drewnianej pergoli

 Powojnik-zielony obiekt ogrodowy

Wybierz rośliny i kwiaty, które wyraźnie podkreślają rustykalny design. Tutaj altana została obsadzona powojnikami. Struktura ma spadzisty dach i jest idealna do pnącza roślin, takich jak winogrona.Ta pergola jest osobliwą wyspą spokoju o rustykalnym wyglądzie. Kilka krzeseł rattanowych idealnie pasuje do projektu. To idealne miejsce na wypoczynek w ogrodzie.