oświetlenie

Wyjątkowa lampa ścienna i podłogowa Pulley Light firmy 2nd Shift

Zaprojektuj światło koła pasowego lampy podłogowej zgodnie z zasadą koła pasowego!

Daj się ponieść temu ekskluzywnemu Lampa ścienna i podłogowa inspirować do codziennego użytku. Oferuje przytulność i nie jest nudna. Zainspirowana systemem bloczków, lampa składa się z krążków stałych i liny. Wyrafinowany design zachwyca silną tożsamością.

Lampa ścienna i podłogowa wykonana z wysokiej jakości drewna brzozowego

Lampka do czytania desig drewno brzozowe stalowe koła pasowe blok koła pasowego;

Lampa ścienna i podłogowa Pulley Light wnosi szczególny urok do twoich własnych czterech ścian. Unikalna koncepcja opiera się na technologii koła pasowego, ale tutaj mechanizm nie jest używany do przenoszenia ładunków. Prosty pomysł, który stał się inspiracją dla projektu, został wykonany w drewnie brzozowym i czernionej stali. Lampę można zintegrować z dowolnym stylem umeblowania — od industrialnego szyku przez minimalistyczny do klasycznego — i zapewnia obfite, równomierne światło do czytania. Oprócz pięknego wyglądu w zmniejszonych wymiarach, Pulley Light charakteryzuje się lekkością i bezkompromisową realizacją.

Wysokiej jakości lampa podłogowa Pulley Light

Nowoczesna lampa podłogowa-z żarówką-koło pasowe-ożywcza konstrukcja akcesoriów 2nd shift

Żarówkę można ponownie podnosić i opuszczać zgodnie z zasadą koła pasowego, aby dostosować intensywność oświetlenia do swoich potrzeb. „Lina” została zainspirowana sprzętem żeglarskim używanym do cumowania żaglówek do pachołków i delfinów. Designerska lampa podłogowa zapewnia ciepłe światło i można ją doskonale łączyć z innymi źródłami światła.

Lampa ścienna i podłogowa do kącika do czytania

Wałki do lamp ściennych i podłogowych z zasadą liny linowej

II zmiana to studio projektowe z Ameryki, które tworzy współczesne produkty. Miłośnicy nietuzinkowych rzeczy znajdą w asortymencie filigranowe wzory o nieporównywalnej jakości. Nowoczesna lampa podłogowa Pulley Light została wyprodukowana z dbałością o szczegóły i charakteryzuje się minimalnym wykorzystaniem materiałów.

 Żarówka zapewnia równomierne natężenie światła

Designerska lampa wykonana z czernionej stali brzozowej