oświetlenie

Wiszące lampy LED “Medusae” zapraszają na podwodne przygody

Lekkie lampy wiszące Żarówka Led Roxy-Russell

Ciesz się cudami podwodnego świata! Dekoracyjny Ledowe lampy wiszące w kształcie meduzy odtwarzają świat mórz i oceanów z jego tajemniczą atmosferą, niebieskawym światłem i niezbyt dobrze zbadanymi stworzeniami. I nie, to nie są eksponaty z muzeum sztuki. „Medusae” to innowacyjny projekt Roxy Russell. Nazwy świateł pochodzą od greckich słów oznaczających odpowiedni gatunek meduz. Zakrzywione macki meduzy wyglądają bardzo realistycznie. Po prostu spektakularne!

Wiszące lampy LED unoszą się jak meduza w wodzie

Designerska lampa Led Jellyfish kolekcja Medusae seria roxy-russell

Innowacyjny Ledowe lampy wiszące z kolekcji “Medusae” inspirowane są naturą i naśladują kształty różnych gatunków meduz. Wykonane zostały z aluminium malowanego proszkowo, wykończonego w kolorze białym na wysoki połysk, z poliestrowym mylarowym wykończeniem i żarówkami LED. Działają raczej jako rzeźby niż jako iluminatory. Lampy wiszące wykorzystują standardowe żarówki LED A19.

Światowy ocean i jego stworzenia zawsze były niewyczerpanym źródłem inspiracji dla wielu artystów. Projektant Roxy Russell jest bardzo zaniepokojony światowym ekosystemem oceanicznym, który jest również częścią naszego życia. Dlatego stara się na swój sposób wydobyć na powierzchnię problemy planety i je wyjaśnić. Chce inspirować coraz więcej osób do intensywniejszej pomocy naturze.

Lampa wisząca Medusa

Oświetlenie Lampa wisząca ze źródłem światła meduza-medusa-roxy russel

Kolekcja lamp została nazwana na cześć Gorgona Meduzy. Meduza jest prawdopodobnie najłatwiejszym do rozpoznania gatunkiem meduz. Jego świecące macki sprawiają wrażenie, jakby unosił się w wodzie lub nad ziemią. Wygląda żywo i płynnie. Jej dziwaczna uroda ma szczególny efekt hipnotyczny. Doskonały przykład synergii sztuki i pragmatyzmu.

Lampa wisząca Led Ofelia

Efekty lamp wiszących Led Ofelia-meduza Seria Medusae-Design

„Ofelia” pochodzi od słowa „Obelia”. Lampa przypomina tańczącą kobietę z długimi włosami i jest równie tajemnicza i eteryczna.

Lampa Hydra

hydra meduza macki-oceaniczny stwór inspirowany-wodny świat

Hydra to gatunek meduzy, który jest głównie kojarzony z wielogłowym wężem z mitologii greckiej, który strzegł wejścia do greckiego podziemia.

Polip-światło led

lampy wiszące led light podwodne stworzenia świata meduzy polip

Polip jest prawdopodobnie najbardziej żywiołową, intrygującą i intrygującą lampą wiszącą LED w kolekcji, która niemal odzwierciedla estetykę wiktoriańską. Lampa wisząca rozprasza delikatne niebieskawe światło.

Światła meduzy fascynują niesamowitymi efektami świetlnymi. To stylowe akcesoria do domu, które wyglądają elegancko i jakby eterycznie. Jednocześnie niezwykli iluminatorzy działają jak grupa baśniowych stworzeń. Jeśli oprawa wisząca jest wystawiana jako jeden element, przyciągnie wszystkie oczy.

Fascynujące oświetlenie LED

Lampy wiszące medusae Led-nowoczesne efekty-neonowe oświetlenie

Zanurz się w podwodnym świecie!

Lampa w kształcie meduzy Lampa wisząca unosząca się w wodzie

Światła działają jako ogólna kompozycja

Wahadło ledowe ekskluzywny design, wszechstronne zastosowanie

Natura jako źródło inspiracji

Roxy-Russell Roxy-Russell

Oświetlenie designerskie - odzwierciedlają podwodny świat - odzwierciedlają lekki design

Oświetlenie Roxy-Russel nowoczesne żarówki Led-A19 kształt-design-nowoczesny

Showcase oświetlenie sklepu odzieżowego Showcase lampy wiszące Jellyfish

Źródło światła do salonu korpus wykonany z tworzywa sztucznego w kształcie meduzy

Wiszące lampy wiszące w pokoju dziecięcym - inspirowane meduzą wizualizację 3d

Oprawa meduzy w kształcie macek oświetlenie LED sypialni

Zdjęcia autorstwa Roberto Corteza