oświetlenie

Uovo Black Pearl – lustrzany żyrandol o efektownym designie

Czarna perła Uovo

lustrzany-żyrandol-złoty-srebrny

A lustrzane Żyrandol przyciąga swoim czarującym designem i prawdziwą lekkością. To Czarna perła Uovo – Projekt jest efektem współpracy projektanta Rony Plesl z Czech i najpopularniejszej firmy artystycznej na szkle – Lasvit. Jak można się domyślić po jego nazwie („Uovo” oznacza „jajko” po niemiecku), jest Czarna perła Uovo nowoczesny lustrzany żyrandol  z artystycznym wykonaniem i autorską koncepcją.

Uovo Black Pearl – lustrzany żyrandol firmy Lasvit

uovo-czarna-perłowa-żyrandol-lasvit

Z nowoczesny żyrandol lustrzany składa się z kilkudziesięciu lustrzanych kul zebranych niewidzialnymi drutami – klienci widzą tylko niesamowity efekt, jaki ten nowoczesny żyrandol wywiera na otoczenie. A ten efekt to enigmatyczna i niezwykle tajemnicza atmosfera – rozświetlona ogromnym arcydziełem, które jest czymś więcej niż nowoczesny żyrandol lustrzany ale jako prawdziwe dzieło sztuki, które wisi pod sufitem w Twoim domu lub w miejscu publicznym.

nowoczesny żyrandol lustrzany o genialnym designie

nowoczesny-lustrzany żyrandol

Czarna perła Uovo występuje w dwóch wersjach – złotej i srebrnej. Tak czy inaczej, otrzymasz żyrandol z lustrem, który sprawi, że Twoje otoczenie będzie absolutnie oszałamiające i niezwykłe. Uovo Black Pearl jest również dostępny w dwóch wersjach jako parametr. Naprawdę duży ma 1,2 metra wysokości i waży 130 kilogramów. Mała wersja ma 1,2 metra wysokości, 800 metrów szerokości i waży 100 kg.

genialny żyrandol – Uovo Black Pearl

genialny-żyrandol-Uovo-Czarna-Perła

Z nowoczesny żyrandol lustrzany czyni swoich twórców absolutnymi innowatorami w aranżacji wnętrz i produkcji wyrobów. Aby zaprojektować Uovo Black Pearl, zespół Lasvit i Rony Plesl wykorzystuje najnowsze techniki tworzenia sprzętu oświetleniowego i wystroju domu. Produkt jest idealny do wszystkich stylów – od minimalizmu po klasyczne tendencje renesansowe o królewskim wyglądzie.

Abigail

 owalne elementy nowoczesnego żyrandola

owalne-elementy-nowoczesny-żyrandol

imponujący lustrzany złoty żyrandol

imponujący-lustrzany-złoty żyrandol

efektowny projekt lustrzanego żyrandola firmy Lasvit

glamour-design-lustrzany-żyrandol-lasvit