oświetlenie

Szklane oprawy wiszące dodają wnętrzu plam koloru

Szklana lampa wisząca stylowa lampa wisząca żółto-fioletowo-szare pomysły na oświetlenie

Jeśli szukasz idealnej dekoracji do swojego domu, możesz wiele osiągnąć dzięki lampie, która ma również użyteczną właściwość. Jak wiecie, oprawy nie służą już tylko do oświetlania, mają szeroką gamę atrakcyjnych wzorów, które nas zadziwiają. Z tego powodu można szybko znaleźć odpowiedni element dekoracyjny w postaci lamp. Tak jest również w przypadku szklanej lampy wiszącej, którą chcielibyśmy przedstawić w tym artykule.

Lampa wisząca ze szkła – oświetlenie dekoracyjne do Twojego domu

Pomysły na lampy wiszące Lampa wisząca Republika Czeska

Szklana lampa Capsula wprowadzi kolory do Twojego wnętrza! Zaprojektowane przez utalentowaną czeską projektantkę Lucie Koldove, to nowoczesne oświetlenie fascynuje minimalistycznym wyglądem. Każda szklana lampa składa się z dwóch wahadełek w mocnych kolorach – żółty, fioletowy i szary są umiejętnie połączone i nadają wnętrzu żywego kopa świeżości.

Nowoczesna i stylowa szklana lampa fascynuje minimalistycznym wyglądem

Szklana lampa wisząca żółto-fioletowe pomysły na oświetlenie salonu

Uwagę zwraca przemyślana i stylowa prostota projektu w połączeniu z wyraźnymi liniami i prostą formą. Każda lampa składa się z dwóch opraw oświetleniowych, które niczym małe świetliki rozpraszają miękkie światło w pomieszczeniu. Lampa wisząca może być wykorzystana na wiele sposobów – jako akcent w salonie, jako dodatkowe światło w gabinecie czy nad toaletką lub szafką nocną w sypialni. Projekt został zaprezentowany na targach oświetleniowych w Pradze i znajduje się na: Brokis do dyspozycji.

Lampa dostępna w trzech kombinacjach kolorystycznych

Szklane pomysły na oświetlenie Żarówka LED praktycznie energooszczędna

Jeśli widziałeś w tych modelach również swoich ulubionych, nie zastanawiaj się dwa razy, ale kup lampy. Niezależnie od tego, czy wieszasz je pojedynczo, czy w grupach, wybierz ten sam kolor dla wszystkich, czy wolisz łączyć dwa lub wszystkie trzy kolory w jednej grupie – otrzymujesz ciekawe przyciągające wzrok, które zapewniają pomieszczeniu przyjemne i przytulne światło, dzięki czemu komfortowo życie z dużym stylem jest gwarantowane.

Przytłumione światło dla domowej atmosfery

Ideas Fair Praga 2013 Lampa wisząca-cztery części