oświetlenie

Stylowa lampa z dzianinowym kloszem – noś ciepło zimą

lampy stołowe zaostrzone doimo decor abażur z dzianiny

Zbliża się zima i czas rozgrzać się w domu. Jeśli chcesz stworzyć przyjemną atmosferę w domu, musisz dobrać odpowiednie akcesoria do domu. To wspaniałe Lampa z kloszem z dzianiny byłby jednym z tych elementów, które naprawdę ładnie wyglądają zimą. Klosz Miss Wool, jak nazywa się designerska lampa, inspirowany jest kobiecą czapką lub nowoczesnym swetrem. Kiedy zobaczysz eleganckie linie lamp, zrozumiesz, dlaczego jest nominowana do małej miss.

Urocza lampa z dzianinowym kloszem – Miss Wool

panna wełniana lampa z dzianinowym kloszem ciepło ubrana w zimę

 

Ten uroczy Lampa z kloszem z dzianiny to nowy wzór z kolekcji Doimo Decor. Firma zawsze oferuje produkty, które wzbudzają piękne uczucia i wprowadzają ciekawe detale. Seria lamp Miss Wool należy do kolekcji 4 Seasons od Doimo Decor. Każda mini seria zawiera produkty, które reprezentują cztery pory roku. Dzianina jest szczególnie popularna zimą, dlatego projektanci również ciepło zakładają lampę. Klosz klosza jest wykonany z wełny i posiada uroczy mały łuk. Wybrany beżowy kolor jest również bardzo przyjemny dla oczu.

Lampa z kloszem z dzianiny – dwie wersje

stołowe lampy stojące stylowy design MissWool Doimo Deco Italy

Lampa oferowana jest w dwóch wersjach – lampa podłogowa i lampa stołowa. W każdej chwili możesz zdjąć i uprać „wełniane swetry” z lampy. Jeśli szukasz przedmiotów dekoracyjnych, które stworzą przytulną atmosferę zimą, to możesz mieć pewność, że Miss Wool ma w sobie to piękno i ciepło.

lampy stojące miss wełna doimo kolekcja dekor beżowy łuk

lampa podłogowa z dzianiny abażur doimo decor wełna pokrywa

panna wełna komfortowa lampa do salonu z kloszem z dzianiny  lampa z dzianinowym kloszem lampa stołowa wersja doimo dekor beż