oświetlenie

Projekt oprawy – romantyczne oświetlenie do Twojego wnętrza

minimalistyczna biała lampa podłogowa

Romantyczna biel Projekt oprawy, które może być szykownym dodatkiem do Twojego wnętrza – tak najlepiej można opisać koncepcję włoskiego producenta oświetlenia Karman.

Projekt oprawy – nowa kolekcja od Karman

Eleganckie białe włoskie meble

Firma rodzinna może pochwalić się długą tradycją – firma powstała w 1964 roku. Dzisiejszy właściciel – Davide jest wnukiem założyciela. Dorastał w środowisku inspirowanym designem. Oświetlenie szybko stało się jego pasją – tutaj może swobodnie realizować swoje pomysły i puścić wodze fantazji. Z nutką przeszłości, ale też z myślą o przyszłości – tak wyglądają modele z Karman Włochy koniec. W ścisłej współpracy z młodymi projektantami firma wprowadziła na rynek swoją ostatnią kolekcję. Eleganckie białe światła są ozdobione delikatnymi motylami i kryształkami. Model Sky jest dekoracyjny – lampy wiszące są wycięte tak, aby stworzyć efekt gwiaździstego nieba. Wykonane są z perforowanej stali.

Włoski projekt oświetlenia inspiruje romantyków

Kinkiet kreatywne motyle do projektowania ścian

Projektanci zaprezentowali swoje modele na białym, minimalistycznym tle. Natura jest obecna w każdym obrazie – czasem kwiaty, czasem drzewa przypominają nam o związku designu z naturą. Koncepcja została stworzona z myślą o osobach, które potrafią cieszyć się życiem, a jednocześnie chcą odpocząć w neutralnej atmosferze. To Projekt oprawy jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i ma wystarczająco dużo dekoracji, aby wyglądać ciekawie. Dostępna jest szeroka gama opraw oświetleniowych – od lamp podłogowych po oświetlenie podłogowe i dekoracyjne kinkiety. W ten sposób można urządzić całe mieszkanie w jednym stylu. Duże lampy wiszące są szczególnie popularne wśród właścicieli hoteli. Szykowne i stylowe – tak najlepiej można opisać lampy.

Białe kinkiety i minimalistyczne meble

Kinkiet nowoczesny projekt przedpokoju

Dekoracyjna lampa wisząca z motylami

romantyczne lampy wiszące-projekt salonu

Lampa wisząca w jadalni tworzy romantyczną atmosferę

Wisząca lampa kryształowa oświetlenie stół jadalny

Oświetlenie dekoracyjne – lampy wiszące z efektem gwiaździstego nieba

nowoczesne gwiaździste lampy wiszące

Lampa stołowa tworzy akcenty w salonie

Oświetlenie - meble włoskie

Luksusowa lampa podłogowa

Kryształowa lampa podłogowa włoskiego producenta Karman

Oświetlenie podłogowe – lampa z ciekawymi efektami

Projekt lamp oświetleniowych Włochy

Klasyczna konstrukcja lampy „Bourgie” firmy Kartell przeprojektowana na wiele sposobów