oświetlenie

Pomysły na oświetlenie kuchni – inspiracje dla Twojej kuchni

cudowny-pomysł-oświetlenie-czerwona-kuchnia

Potrzebujesz inspiracji do swojej kuchni? Oto kilka fajnych Pomysły na oświetlenie kuchni. Jeśli chodzi o wyposażenie kuchni, być może najczęstszym zwrotem jest to, że kuchnia jest sercem domu. To najbardziej banalna fraza, jaką kiedykolwiek słyszałem, ale to niezaprzeczalny fakt. Nie sądzisz? Dbamy więc o serce domu, a co najważniejsze o jedną z jego najważniejszych arterii – oświetlenie. ten Oświetlenie kuchni odgrywa ważną rolę, jeśli chodzi o projekt i wystrój. Czemu? Bo przy odpowiednim oświetleniu każde pomieszczenie może wyglądać lepiej.

Oświetlenie kuchenne nad blatem

Blat kuchenny z oświetleniem LED

Oprócz tego efektu kosmetycznego istnieją dwa inne podstawowe efekty. Prawo Oświetlenie kuchni może stworzyć idealny nastrój. Nie brzmi to trywialnie, biorąc pod uwagę fakt, że kuchnia jest zwykle jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w domu. I wreszcie, co nie mniej ważne, Oświetlenie kuchni ma bezpośredni wpływ na Twoje zdrowie. Niedostateczne światło może prowadzić do problemów zdrowotnych. Nadmierne oświetlenie może być również szkodliwe dla zdrowia. Najważniejsze jest to, że oświetlenie powinno być dobrze wyważone. Dotyczy to każdego pomieszczenia w domu, ale jest to niezbędne w kuchni. Pomyśl o tym pokoju jak o miejscu pracy, a zobaczysz, ile prawdy jest w tych słowach. Oto kilka wskazówek, które mogą być dla Ciebie bardzo pomocne:

Oświetlenie kuchenne pod szafkami kuchennymi

oświetlenie podblatowe-kuchnia-szafki-czarna-kuchnia

• Świetnym rozwiązaniem jest oświetlenie podszafkowe do szafek kuchennych. Nie tylko tworzy świetną atmosferę w kuchni, ale także oświetla blat.

Świetlówki pod szafkami kuchennymi

Świetlówki pod szafkami kuchennymi

• Lampy wiszące są idealne, zwłaszcza jeśli chodzi o oświetlenie główne. Twoje projekty są tak różnorodne i fascynujące, że wybory są bardzo proste.

duża lampa wisząca

duża-wisiorek-lekka-kuchnia-Poliform

• Lampy fluorescencyjne mogą działać dobrze, zwłaszcza jeśli jesteś fanem mocnego światła. Uważaj, te światła nie powinny być zbyt mocne.

świecące półki kuchenne – pomysły na oświetlenie kuchni

świecące-półki-kuchenne-pomysły-oświetlenie-kuchni

• Nie zapomnij o rustykalnych żyrandolach. W rzeczywistości mogą być idealne w niemal każdej nowoczesnej kuchni.

Żyrandol w stylu vintage – kuchnia w stylu tradycyjnym

vintage-żyrandol-kuchnia-w-tradycyjnym-stylu

pod szafkami kuchennymi

Pomysły-oświetlenie-kuchenne-pod-szafkami-kuchennymi

duża lampa podłogowa

nowoczesne-pomysły-oświetlenie-kuchni

wbudowane lampy

wbudowane fluorescencyjne szafki kuchenne

czerwone kafelkowe lustro

Blat kuchenny z pomysłem na oświetlenie LED

za półkami  piękne-oświetlenie-kuchenne-pomysł-półki-kuchenne

Kinkiety

oświetlenie akcentujące kuchnia