oświetlenie

Oryginalne oświetlenie LED w różnych dekoracjach i meblach

oryginalne oświetlenie led krzesło stół w paski jasne drewno

Każde oświetlenie w domu tworzy przyjemniejszą atmosferę, czy to nowoczesną, elegancką czy po prostu przytulną. Teraz pojawiły się najbardziej nietypowe sposoby na zapewnienie świetnych źródeł światła w salonie. Do tego celu wykorzystuje się również oświetlenie LED, które jest bardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ żarówki mają długą żywotność. Przedstawimy Ci kilka oryginalne oświetlenie LED Pomysły, dzięki którym możesz zapewnić ekstrawaganckie akcenty we wnętrzu.

Oryginalne oświetlenie LED – huśtawka siedziska

oryginalne oświetlenie led bubble krzesło różowy fotel bujany motywy vintage modern

Oprócz efektownego oświetlenia przezroczyste krzesło posiada również ciekawy design, który tworzą motywy vintage w postaci mat. Tzw Bubble Chair jako oryginalne oświetlenie LED to projekt Rousseau.

Oryginalne oświetlenie LED w zasłonach

oryginalna kurtyna świetlna led biały pomysł na biurko vintage

Jeśli myślisz, że żarówki LED można stosować tylko w solidnych i stabilnych materiałach, to się mylisz. Atrakcyjne zasłony udowadniają, że świetnie sprawdzają się również w tekstyliach. To oryginalne oświetlenie LED wspaniale zdobi okna. Są dziełem Creation Baumann.

Tapety LED

oryginalne oświetlenie led tapety turkusowe złote akcenty ozdobne

Czy uwierzysz, że istnieją tapety z lampami LED? Pomysł pochodzi od Meystyle i jest oferowany w 22 różnych wariantach. Ponieważ wszystkie wzory tapet są wykonywane ręcznie, można je modyfikować według własnych upodobań. Otrzymujesz więc oryginalne oświetlenie LED, dzięki któremu możesz jednocześnie zaprojektować ścianę indywidualnie.

Umywalka kamienna z oświetleniem

oryginalne oświetlenie led onyksowy zlew przezroczysty projekt łazienki

Umywalki wykonane z kamienia, a dokładniej z onyksu, będą przyciągać wzrok w Twojej łazience. I to nie tylko ze względu na transparentny wygląd i nowoczesny kształt. Wbudowane, oryginalne oświetlenie LED jeszcze bardziej uatrakcyjnia mebel. Model znajdziesz w Stone Forest.

Kreacja łazienki LED według Design Libero

oryginalne oświetlenie led prysznic futurystyczny design wanna

Szczególnie efektowne są modele z kolekcji Aurora. Zarówno kabina prysznicowa, jak i umywalka mają futurystyczny design i oryginalne oświetlenie LED.

Oryginalny zlew

oryginalne oświetlenie led projekt zlewu futurystyczna biała doniczka

Zlew ma nawet małą wbudowaną doniczkę, którą można wykorzystać do udekorowania łazienki. Jest też świetna wanna z tej samej kolekcji, w której znajdziemy również oryginalne oświetlenie LED.

Oświetlenie basenu

oryginalne oświetlenie led basen w kształcie skrzypiec niebieski jasnoróżowy

Woda sprawia, że ​​każde oświetlenie LED wygląda jeszcze bardziej atrakcyjnie. Świadczy o tym również ten wyjątkowy basen w kształcie skrzypiec. W oryginalnym oświetleniu LED zastosowano różne kolory. Basen został zaprojektowany przez Cipriano Landscape Design.

Oryginalne oświetlenie LED do ławek ogrodowych

oryginalne oświetlenie led pomysł na ławkę ogrodową lampy zewnętrzne

Chcesz urozmaicić swój ogród i jednocześnie go rozświetlić? W takim razie te opcje siedzenia są idealnym wyborem. Tak zwane ławki Serralunga autorstwa Arika Levy mają nie tylko ciekawy i nowoczesny kształt, ale także zawierają oryginalne oświetlenie LED.

Bajkowe meble LED

oryginalne oświetlenie led organiczne kształty meble z drewna

Jeśli chcesz przenieść się do świata wróżek, dzięki tym modelom możesz stworzyć miejsce do siedzenia w swoim mieszkaniu. Stół i dopasowane do niego krzesła wykonane są z drewna i mają organiczny kształt, a także świecące paski, które reprezentują oryginalne oświetlenie LED. Meble z oryginalnym oświetleniem LED nazywają się Bright Woods i zostały zaprojektowane przez Giancarlo Zema Design Group. Jeśli podoba Ci się to oświetlenie LED, musisz działać szybko, ponieważ modele dostępne są tylko w limitowanej edycji.

Oryginalny, świecący stolik boczny firmy Amarist

oryginalne oświetlenie led amarist stolik boczny kamienna kostka niebieska

Kamień alabastrowy służy jako materiał na ten wyjątkowy stolik. Składa się z sześcianu, który kontrastuje z okrągłą szklaną płytą. Dodatkowo w podstawie znajduje się oryginalne oświetlenie LED z technologią WiFi, dzięki czemu można ustawić oświetlenie ze smartfona.

oryginalne oświetlenie led alabaster kamień szklana płyta okrągła nowoczesna

Unikalny kamień zapewnia również, że stół wygląda niezwykle atrakcyjnie nawet w ciągu dnia. Oryginalne oświetlenie LED nie jest zatem decydującym czynnikiem w estetyce stołu.

Kominek połączony z oświetleniem LED

oryginalne oświetlenie led kominek spiralny kształt bioetanolu

W dzisiejszych czasach prawie nie ma domu, w którym brakuje kominka. Teraz możesz wybrać wariant z bioetanolem, w którym ogień jest połączony z LED. Kominek nazywa się TwistyFire i pochodzi od Paula Gentile. Oryginalne oświetlenie LED można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Oryginalna kolumna kwarcowa “Atlantis”

oryginalne oświetlenie led pomysł na kolumnę kwarcowe światło oryginalny stolik boczny

W tej ciekawej kolumnie, która wykonana jest z kwarcu, znajdziemy również oryginalne oświetlenie LED. Model McCollin Bryan nadaje się nie tylko jako dekoracja, ale także jako niewielka powierzchnia do przechowywania.

Lampa LED o oryginalnym designie

oryginalne oświetlenie led lumio pomysł na książki projekt stron

Jak wiadomo, istnieją lampy o najbardziej nietypowych wzorach. Ale ten model wciąż zaskakuje swoją oryginalnością. Ma kształt książki, natomiast „kartki” służą jako oryginalne oświetlenie LED. Lampa Lumio może być używana zarówno w pozycji złożonej, jak i rozłożonej do 360 stopni.

oryginalne oświetlenie led książka wygląd półka drewniana dekoracja ściany

W ten sposób model nadaje się jako kinkiet i może nawet osłaniać krawędzie, a także do ustawienia na stołach i innych powierzchniach.

Lampa sufitowa LED z serii Grid

oryginalne oświetlenie ledowe fale drewna design żarówki 100 zintegrowane

Ten ciekawy element składa się z cienkiej drewnianej deski, która jest ładnie zwinięta i ma 100 zintegrowanych żarówek LED. Ciekawa dekoracja sufitu, a także pomysł na oryginalne oświetlenie LED pochodzą od Maarten de Ceulaer.

Tablica z LED

oryginalne oświetlenie led pomysł na tablicę kominek dekoracja ścienna do salonu

Jeśli często pracujesz z tablicą, być może zainteresuje Cię ciekawy wariant z oryginalnym oświetleniem LED.

oryginalne oświetlenie led pomysł na tablicę światło krawędziowe akcesoria do wyposażenia biura

Światło emitowane jest z krawędzi, co wspaniale rozświetla napisy na tablicy Illumino.

Oryginalne oświetlenie LED w stole i jako dekoracja sufitu

oryginalne oświetlenie led ingo maaurer szklany sufit stołowy 1001

Jak ustaliłeś po wszystkich przykładach, oryginalne oświetlenie LED można zintegrować z prawie każdym materiałem. Więc także w szklanym stole. To, jak również ciekawa opcja oświetlenia sufitu, to projekt Ingo Maaurera. Drugi model również ma 1001 żarówek i wprowadza w bajkowy klimat. Modele nazywają się Lumigrafami i Lumigrafiami.