oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie – kinkiet naśladuje światło księżyca

Dekoracja blasku księżyca

Przedstawiamy projekt z Francji. ten lampa ścienna nazywa się Lunaire/Mond/ nie bez powodu – nowoczesne oświetlenie imituje delikatną poświatę księżyca.

Kinkiet inspirowany fazami księżyca

Lampa biała Francja producent

Zainspirowany fazami księżyca, ten lampa ścienna można ustawić inaczej. Niespodzianka wiąże się z efektem zaćmienia Księżyca – lampa może z łatwością ten efekt imitować. Przed żarówką LED umieszczono mały aluminiowy krążek. Dzięki małemu krążkowi z przodu powstają ciekawe efekty świetlne, które podkreślają różne części lampy. Lampę można łatwo przestawiać i w zależności od życzenia rozpraszać miękkie światło w pomieszczeniu lub po prostu służyć jako dekoracja w nowoczesnym salonie. W zależności od wybranych reżimów można tworzyć różne nastroje. Wzór oferowany jest w dwóch wersjach – minimalistycznej wersji całkowicie w kolorze białym lub kontrastowej kombinacji kolorystycznej pomiędzy czernią a bielą.

Kinkiet o okrągłym kształcie – kreatywny projekt z Francji

Kąt świecenia różne możliwości

ten lampa ścienna to efekt współpracy francuskiego projektanta Ferreol Babin i producent mebli Fontana Arte rozwinięty. Utalentowana projektantka zawsze zaskakuje oryginalnymi meblami, które tworzą złudzenia optyczne. Jego talent „prześwituje” dzięki projektowi lampy Luminaire Exlipse. Szlachetna marka Fontana Arte od dawna znana jest ze wspólnego sposobu pracy. Do popularności firmy przyczyniło się wielu projektantów. Ich projekty zawsze skupiają się na oryginalności. Starasz się przedstawiać nowe koncepcje i połączenia materiałów. Jej kolekcje przeznaczone są dla młodych i ciekawych natury, lubiących być zaskakiwanymi i mających poczucie humoru. W każdym razie, byliśmy całkowicie entuzjastycznie nastawieni do projektu – minimalistyczna konstrukcja i fajne funkcje są absolutną atrakcją!

Lampa składa się z 3 metalowych krążków

Metalowa aluminiowa okrągła lampa

 Wariant czarno-biały

białe metalowe oświetlenie akcentujące

 W zależności od ustawienia różne płyty są podświetlone

Kinkiet czarno-biały minimalistyczny

Lampa w szczegółach

Żarówka aluminiowa kinkiet dyskowy

Pomysły na oświetlenie ścienne Lunaire