oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie łączy sztukę i technologię w jednym

Zaprojektuj system oświetlenia metalowe światła LED

Projekt Fragiles na nowo definiuje pojęcie sztuki. ten nowoczesne oświetlenie łączy rzeźbę i nowoczesne światło w innowacyjny sposób.

Nowoczesne oświetlenie o rzeźbiarskim wyglądzie

Oświetlenie wpuszczane światła nowoczesna dekoracja domu

Obecnie jest nowoczesne oświetlenie znacznie więcej niż dodatek do wnętrza. Ma rzeźbiarski wygląd i jest często używany jako dekoracja we wnętrzu. Rozumiejąc tę ​​nową funkcję, projektant Davide Giulio Aquini zaprojektował lampę podłogową wykonaną z cementu i metalu. Metalowa rama z wbudowanymi diodami LED połączona jest z figurami wykonanymi z cementu. Wykonanie figurek to bardzo prosty proces – balony pokryte są cementem. Projektant czeka, aż cement wyschnie, a następnie wypuszcza balony. Efektem są efektowne, niepowtarzalne rzeźby. Następnie projektant integruje oświetlenie LED na podłodze każdej rzeźby i oświetla wnętrze. Efekt końcowy – po prostu fascynujący!

Nowoczesne oświetlenie cementowe i metalowe

Lampa włoskiego producenta beton metalowy

Dzięki kreatywnemu wykorzystaniu cementu projektant chciał skontrastować kruchość materiału ze stabilnością metalu. Wysokiej jakości lampy są produkowane we Włoszech i są częścią kolekcji młodego projektanta. Davide Giulio Aquini rozpoczął swoją karierę jako projektant mebli. Jego meble były pierwotnie wykonane z drewna. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi i akcentom kolorystycznym Włoch szybko stał się marką w świecie mebli. Z czasem zaczął eksperymentować z różnymi kształtami i materiałami. Dlatego w jego kolekcjach coraz częściej można spotkać połączenia metalu i drewna. Zaczęło się kilka lat temu, nowoczesne oświetlenie dla prywatnych rezydencji. Pod wpływem minimalistycznego stylu wyposażenia, postanowił zbudować lampę podłogową z nietypowych materiałów. Tak powstał projekt /po niemiecku – delikatne lampy/. Więcej zdjęć znajdziesz w galerii zdjęć poniżej.

Nowoczesna lampa z metalową ramą

Delikatna kolekcja włoskich producentów

Małe pęknięcia i nierówności sprawiają, że rzeźby wyglądają ultranowocześnie

Rzeźba dekoracja domu włoski design

Rzeźba nowoczesna – detal

Akcent detalu betonowego systemu oświetleniowego

Efekt końcowy – rzeźby z cementu

Cement do rzeźbienia w formie sztuki oświetleniowej

Designerskie oświetlenie z Włoch

Oświetlenie skorupek jaj betonowych w kolorze białym!

Efekt końcowy – włoskie oświetlenie designerskie

Lampa podłogowa Shine beton metalowy

Lampa podłogowa Davide Aquini

Oświetlenie metalowe lampy wpuszczane LED