oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie ścienne z projektorami wideo – montaż struc

interaktywna ściana wideo fioletowo białe oświetlenie LED Austria

Interaktywny Oświetlenie ścienne ściana zdobiła nowoczesne biuro w Austrii. Przedstawiamy Państwu doskonały system konstrukcji.

Interaktywne oświetlenie ścienne oferuje innowacyjne efekty świetlne

Nowoczesne paski z efektami świetlnymi LED na ścianę

Co można osiągnąć, jeśli klienci nie ograniczają kreatywności projektantów? Ta interaktywna Oświetlenie ścienne został zainstalowany przy wejściu do budynku biurowego. Zabawny, oryginalny i praktyczny – projekt bez problemu znajdzie się w pubach, barach i kawiarniach. Inspiracją dla projektu była tapeta przy wejściu do biurowca. Paski są idealnym tłem dla efektów świetlnych. Struktura zaprojektowane oprogramowanie tak, aby na ścianie można było wyświetlić kilka motywów – ściana została nagrana dwoma projektami wideo. Zniekształcenia, które zwykle występują podczas projekcji na nierównych powierzchniach, zostały wyeliminowane za pomocą opracowanego przez nas oprogramowania do mapowania i maskowania. Stwarza to wrażenie, że efekty świetlne i wideo biegną za rogiem. Kilka linii w różnych kolorach nieustannie się porusza i sprawia, że ​​pomieszczenie wygląda futurystycznie. Dzięki programowi ściana wideo może być interaktywnie projektowana i reagować na ruch zwiedzających.

Futurystyczna instalacja artystyczna – oświetlenie ścienne

Oświetlenie LED do ścian wideo meble biurowe

Fascynującą rzeczą w instalacji artystycznej jest wielofunkcyjność projektu. Każdą ścianę można przekształcić w interaktywną platformę. Nagraną ścianę można wykorzystać na imprezę firmową, wesele lub po prostu imprezę. Instalacja może być szczególnie efektowna wieczorem – co może być szczególnie pomocne w sklepach i barach.

Strukt Studio to biuro projektowe specjalizujące się w oświetleniu wystaw i uroczystości. Projekty graficzne i interaktywna ściana LED to główny temat ich projektów. Pięciu założycieli spotkało się w 2002 roku. Niedługo potem zacząłeś wydawać magazyn o designie. Inicjatywa zakończyła się sukcesem i doprowadziła do powstania pracowni projektowej w 2007 roku. Od tego czasu ich popularność stale rośnie – dziś są partnerami licznych wydarzeń kulturalnych i firmowych uroczystości.Projekt pracowni projektowej Strukt został nagrodzony Ambient Design Prize.

Instalacja artystyczna w biurowcu w Austrii

żółto fioletowe białe paski interaktywne

Kreatywne efekty świetlne

Dekoracja ścienna LED w biurze wieczorne przyjęcie

Ściana interaktywna z projektorami wideo

Nowoczesna dekoracja ścienna LED świeci,

Biuro we Francji

Umeblowanie oświetlenie wieczorne akcenty LED ściana wideo