oświetlenie

Nowoczesne lampy z dużymi kloszami od LM Studio

Nowoczesne lampy żyrandole ponadgabarytowe

Nowoczesne światła zrobią świetne wrażenie w salonie i jadalni, zwłaszcza jeśli są wyposażone w ponadgabarytowe abażury. Seria opraw LM Studio jest do tego idealna. Dzięki ciekawemu wzornictwu te duże lampy podłogowe to najnowszy trend w nowoczesnym meblach.

Nowoczesne oświetlenie od LM Studio

Lampy wiszące duże abażury czerwona stal nierdzewna

Ponieważ te bardzo duże lampy występują w wielu różnych wersjach, idealnie nadają się do komponowania w celu opracowania spersonalizowanej koncepcji oświetlenia. Projektant Matthieu Ongena stworzył lampy dla francuskiej firmy LM Studio. Wykonane są ze szkła lub plexi, z kloszami dostępnymi w różnych materiałach i kolorach. Korpus lampy wykonany ze stali nierdzewnej lub chromowany.

Nowoczesne lampy z dużymi kloszami

Nowoczesne oświetlenie, duże abażury, lampa podłogowa

Ponadwymiarowe lampy od LM Studio to także niezwykłe oświetlenie ścienne. Ich duże abażury od razu przyciągają wzrok. Jak można oczekiwać od francuskiego producenta, te duże lampy są luksusowe i eleganckie. Idealne do nowoczesnego domu, łączą w sobie styl i funkcjonalność, ponieważ solidne ramy dodają budynkom niemal industrialnego wyglądu. Rozciągnięte naśladują wygląd latarni ulicznych. Jeśli powieszone na ścianie, można je pomylić ze sztuką ścienną.

Kinkiet ze stali nierdzewnej

Nowoczesna lampa ścienna LM studio stal nierdzewna

Abażury są minimalistyczne, o prostych, czystych liniach i odważnych kolorach, które podkreślają prosty i subtelny wygląd kolekcji. Lampy są wykonywane na zamówienie i można je zamówić w dowolnym rozmiarze.

wyciągnięta lampa ścienna z dużym kloszem w kolorze fioletowym

kinkiet-nadwymiarowy-klosz-fioletowy-LMStudio

duża lampa podłogowa z białym kloszem

duża lampa podłogowa biała lmstudio

Lampa podłogowa z 5 ramionami

Lampa nowoczesna, duże abażury, lampa podłogowa lmstudio

Lampy wiszące   Nowoczesne światła ponadgabarytowe abażury lampy wiszące