oświetlenie

Nowoczesne designerskie oświetlenie – futurystyczna lampa łukowa

Wystawa systemów oświetleniowych

Przedstawiamy Wam ciekawą futurystyczna lampa łukowa z doskonałym efektem. Duże korki do wina, ręcznie robiona podstawa i 10 kieliszków do wina, dzban wina. Co może reprezentować ten projekt? W konstrukcję wbudowano dwie lampy w taki sposób, że prezentowały bęben krzewu.

Futurystyczna lampa łukowa o innowacyjnym designie

Lampa podłogowa-nowoczesny pomysł na projekt

Przed konstrukcją ułożono dywan, który łączy całość tematu i nawiązuje do wina. Projektant Marti Guixe zaprezentował swój ciekawy projekt w ramach Vienna Designer Week i przyciągnął uwagę wszystkich. Tradycyjnie znany z ciekawych projektów i tym razem nie zawiódł audytorium – kreatywne połączenie dywanu, stołu i oświetlenia jest wyjątkowe. Wreszcie, odwiedzający otrzymali: futurystyczna lampa łukowa zaskoczony. Projekt wygląda innowacyjnie, a jednocześnie wygląda znajomo. To wyraźnie pokazuje nowe tendencje – mianowicie tworzenie atmosfery poprzez ciekawe kombinacje oświetlenia stołowego i zintegrowanego. Wino to nie tylko połączenie wszystkich elementów w pomieszczeniu, ale także wizualnie łączy design z naturą. To nie przypadek, że do budowy użyto głównie naturalnych materiałów.

Futurystyczna lampa łukowa – „spokojne życie”

nowoczesny projekt systemu oświetleniowego

Projektant Marti Guixe opisuje swoje inspiracje dla futurystyczna lampa łukowa – Przez długi czas dokładnie studiowali piwnice na wino i przestrzeń magazynową, system transportu wina. Zadeklarowałeś swoją instalację jako koniec szklanych butelek na wino i nową erę, w której wino jest reprezentowane w nowej formie. Główne elementy zostały symbolicznie zachowane – etykieta, korki i wino, a mimo to nowy koncept jest wyraźnie rozpoznawalny. Projekt zatytułowany Martwa natura ze światłem powstał z prototypu Wolnego Portu, 10 kieliszków do wina, 2 lamp, korków do wina, dywanu i ręcznie robionego wazonu pełnego czerwonego wina.

Nowoczesne futurystyczne oświetlenie

Pomysł na wystawę oświetlenia