oświetlenie

Niech stanie się światłość: to obecnie najpopularniejsze trendy lamp

Lampy oświetleniowe trendy w lampach podłogowych

W przeszłości lampy i światła były używane tylko do odpędzania ciemności i oświetlania pomieszczeń, w których nie było wystarczającej ilości światła dziennego. Dziś oprawy oświetleniowe nie tylko zapewniają jasność w pomieszczeniu, ale służą również jako stylowe akcesoria domowe. Żarówki w kształcie żarówek, kolorowe kable i klosze z metalowymi powierzchniami to jedne z najpopularniejszych trendów lampowych ostatnich lat. W artykule zdradzimy jakie modele i projekty są obecnie w modzie oraz jak z powodzeniem można wdrożyć najnowsze trendy w oświetleniu w swoim domu.

Trendy lampowe 2018/2019

Lampy trendy naturalne materiały wisiorek jasne drewno

Oświetlenie jest popularnym sposobem aranżacji wnętrz, ponieważ wpływa na nasze samopoczucie. Odpowiednie połączenie lamp ściennych, podłogowych i sufitowych tworzy harmonijną atmosferę i może mieć również bardzo dekoracyjny efekt. Trendy lampowe na ten rok i prawdopodobnie także na przyszły rok są szczególnie różnorodne i oferują coś dla każdego gustu. Czy to stylowe światła o geometrycznych kształtach, praktyczne lampy podłogowe czy duże klosze w stylu industrialnym – przy odpowiednim oświetleniu mieszkanie zyskuje przytulną atmosferę.

Jeśli chcesz postawić swój dom we właściwym świetle, zdecydowanie masz rację z nowymi światłami we wnętrzu. Ponieważ koszty remontu często przekraczają plan, warto rozejrzeć się za niedrogimi ofertami oszczędnościowymi. Duży wybór lamp i świateł jest dostępny online i oferuje świetne oferty, takie jak jedna Kupon na świat lamp naprawdę możesz zaoszczędzić. Ten i wiele innych bonów na oświetlenie można znaleźć na znanej na całym świecie stronie z kuponami Picodi.

Aktualne trendy lampowe: oświetlenie w industrialnym stylu

Lampy Trendy Wzornictwo przemysłowe Lampa nad stołem jadalnym

Lampy w stylu industrialnym to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych trendów lampowych 2018/2019. Z Styl industrialny cieszy się w ostatnich latach coraz większą popularnością we wnętrzach, a oświetlenie nie jest tu wyjątkiem. Lampy przemysłowe są zwykle wykonane ze stali lub aluminium i dlatego mają typowy industrialny urok retro. Szczególnie stylowe i nowoczesne są modele wykonane z miedzi, mosiądzu lub rdzawego wyglądu. Modne lampy industrialne pasują do niemal każdego stylu wyposażenia, dzięki czemu najlepiej pasują do wyższych pomieszczeń w stylu loftowym.

Lampy mobilne są modne

Lampy Trendy Lampa podłogowa Lampka do czytania Odcień srebrny

Szwedzki producent mebli Ikea to jeden z trendsetterów, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. W nowym katalogu Ikei lampy nie są prezentowane osobno, ale jako nieodłączna część wnętrza. Tworzą ogólną atmosferę pomieszczenia i doskonale dopełniają aranżację wnętrza. Można zaobserwować wyraźny trend na lampy podłogowe, które można znaleźć niemal w każdym wnętrzu. Czy jako lampka do czytania, czy jako dodatkowe źródło światła przy stole w jadalni – lampy podłogowe fascynują eleganckim wzornictwem i kształtem. Z Kupon IKEA przy zakupie możesz uzyskać przewagę cenową.

Geometryczne kształty w oświetleniu

Lampy trendy geometryczne kształty

W nocy oddają światło, w ciągu dnia służą jako stylowe elementy dekoracyjne w pomieszczeniu. To są nowoczesne światła z geometryczny wzór, które można znaleźć w różnych rozmiarach i kolorach. W połączeniu z prostymi oprawkami i lampami w klasycznym kształcie żarówki, te lampy dobrze prezentują się, szczególnie w jadalni i salonie. Otwarta konstrukcja klosza tworzy ekscytujący cień, który całkowicie zmienia nastrój w pomieszczeniu.

Atmosfera przez światło: szklane lampy są teraz modne

Lampy trendy kolorowe szklane lampy lampa wisząca salon

Podobnie jak w przypadku świateł geometrycznych, szklane lampy również odsłaniają żarówkę wewnątrz klosza. Po włączeniu światła powstają świetne efekty świetlne, zwłaszcza jeśli szkło jest kolorowe. Z Kupon home24 możesz zaoszczędzić na wybranych lampach wiszących, lampach stołowych i lampach sufitowych wykonanych ze szkła. Nowoczesne szklane lampy tworzą w pomieszczeniu klimatyczne akcenty i zapewniają komfort. Dzięki temu możesz poczuć się naprawdę komfortowo nawet w zimnych porach roku.