oświetlenie

Najbardziej minimalistyczna lampa ścienna na świecie autorstwa Brendana Ravenhilla

minimalistyczny kinkiet żarówka mosiądz stal brendan ravenhill

Cenisz sobie blask pełnej przejrzystości? Następnie sprawdź te najbardziej minimalistyczna lampa ścienna na świecie an – goły pierścień Brendan Ravenhill (we współpracy z Eric Trine). Projekt może wyglądać na prosty, złożony tylko z żarówki i przewodu, ale ta prostota jest zwodnicza.

Najbardziej minimalistyczny kinkiet Bare Ring

najbardziej minimalistyczny kinkiet żarówka mosiężny pierścień brendan ravenhill

Ręcznie dmuchana szklana żarówka nie tylko otacza elementy elektryczne lampy, ale także załamuje światło w górę iw dramatyczny sposób podkreśla strukturę kinkietu. Zaskakujący efekt pryzmatu na styku gniazda z przewodem kablowym. Żarówka została wykonana ręcznie w Los Angeles i zmontowana w studiu projektantów.

  Najbardziej minimalistyczna lampa ścienna na świecie

najbardziej minimalistyczny kinkiet żarówka brendan ravenhil

ten minimalistyczna lampa ścienna Bare Ring zmienia projekt z oryginalnego Bare Ring z subtelnym, ale wyrafinowanym mosiężnym pierścieniem. Dostępny w wersji z przewodem stałym z płytą ścienną ze stali malowanej proszkowo oraz w wersji z wtyczką z 7-metrowym przewodem do lampy i przełącznikiem Achille Castiglioni.

Ręcznie dmuchana żarówka

najbardziej minimalistyczne wiszące lampy ścienne projektant brendan ravenhil

Projektant Brendan Ravenhill z Lon Angeles czerpie inspirację z funkcjonalnego piękna narzędzi. W 2009 roku założył własne studio, uzbrojony w dyplomy z rzeźby i wzornictwa przemysłowego w Oberlin i RISD. Jego kolekcję oświetlenia i mebli charakteryzuje umiejętna równowaga solidności użytkowania i nowoczesnej prostoty.

minimalistyczny design

najbardziej minimalistyczny kinkiet mosiężny pierścień projektant brendan ravenhil

najbardziej minimalistyczny kinkiet brendan ravenhil kabel przełącznika

Projektant Brendan Rave

kinkiet bare ring minimalistyczny design brendan ravenhil