oświetlenie

Mini kryształowy żyrandol w żarówce – lampa Edison

klasyczna żarówka wisząca szklany żyrandol kryształowy

A Kryształowy żyrandol w żarówce? Projekt zaprezentowali niedawno młodzi projektanci Brendan Young i Vanessa Battaglia. Stylowa, oryginalna i stworzona z poczuciem humoru – lampa wisząca to idealny dodatek do Twojego wnętrza!

Lampa King Edison – kryształowy żyrandol w żarówce

Oświetlenie kryształowego żyrandola włoscy projektanci

Angielsko-włoska para projektantów Brendan Young i Vanessa Battaglia wywołała sensację swoją kolekcją mebli podczas wystawy w Mediolanie w 2003 roku. Od tego czasu ich popularność wzrosła – obecnie są bardzo popularne w Europie, a także w Ameryce. Projektanci pod marką Studiomold prezentują meble, akcesoria do domu oraz oświetlenie. Twoje pierwsze projekty dotyczyły przeróbki starych mebli i stworzenia z nich nowoczesnych i wygodnych siedzisk. Od tego czasu pracowali przy wielu projektach dla klientów w Wielkiej Brytanii i USA. Jej ostatnia kolekcja w kreatywny sposób łączy klasykę i nowoczesność. Absolutna atrakcja – miniatura Kryształowy żyrandol. Nosi nazwę King Edison i jest kopią oryginalnego, efektownego projektu w klasycznym stylu.

Mały, ale ładny – miniaturowy kryształowy żyrandol

stylowa lampa wisząca kryształowy żyrandol antyczny pozłacany królewski styl

Z Kryształowy żyrandol umieszczono w ręcznie dmuchanej żarówce. Projekt jest nietuzinkowy i został wykonany w typowym humorystycznym stylu Młodzi i Battaglia zaprojektowany. Żarówki wnoszą romantyczny akcent z przeszłości i mogą być dostarczane pojedynczo lub w grupie. Lampa wisząca doskonale nadaje się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych obiektów. Nasza wskazówka – aby uzyskać maksymalny efekt, powieś kilka żarówek nad stołem. Jeśli chcesz być szczególnie kreatywny, zamiast lampy wiszącej możesz zawiesić żarówkę w łazience lub przyjąć gości stylowo i na korytarzu, czyli lampę King Edison.

Połączenie stylu królewskiego i nowoczesnego – lampa Edison

nowoczesne oświetlenie żyrandol żarówka lampa wisząca

Dmuchane szklane żarówki

Żyrandol kryształowa żarówka w stylu królewskim!

Aby uzyskać maksymalny efekt, zawieś kilka żarówek nad stołem jadalnym

Lampa wisząca klasyczny pomysł na oświetlenie jadalni

Kryształowe żyrandole o wyszukanym designie wzbogacą każdy salon