oświetlenie

Lampy bezprzewodowe jako innowacyjne oświetlenie wnętrza

lampy bezprzewodowe z regulacją szyny-praktyczny-projekt-pomysł

Na Milan Design Week 2016 projektant Davide Groppi zaprezentował swoją najnowszą kolekcję lamp. Nazywa się „Wireless is more” i składa się z różnych modeli, które prezentują oświetlenie wnętrza w zupełnie innym świetle. Mają one w sobie bardzo szczególną właściwość. I to jest lampy bezprzewodowe, które zachwycają również prostym i ultranowoczesnym designem, lekkością, kreatywnością i przyjemnym światłem.

Kolekcja do lamp – lampa PoPuP

lampy bezprzewodowe led-design-nowoczesne-praktyczne

Model „PoPuP” z kolekcji do kolekcji lamp łączy w sobie dwie pasje projektanta, światło i muzykę, dzięki czemu posiada ciekawą właściwość samą w sobie. Dzięki niemu w każdej chwili możesz słuchać ulubionej muzyki, zapewniając jednocześnie przyjemne światło. Obie funkcje można kontrolować niezależnie od siebie. W tym celu wystarczy podłączyć lampę bezprzewodowo do dowolnego urządzenia.

Lampy bezprzewodowe – Infinito

lampy bezprzewodowe sufitowe-wewnętrzne-proste

Prosty design modelu Infinito od razu przykuwa wzrok mimo swojej delikatności. Skupiamy się tutaj na samym świetle, a nie na ciele świetlistym. Ta ostatnia równomiernie rozprasza światło o szerokości zaledwie 18 mm. W zasadzie jest to tylko wąska taśma LED z dwoma rolkami napinającymi na obu końcach.

Indywidualny projekt

lampy bezprzewodowe infinito-design-czarne-oświetlenie

Ten pasek można przyciąć na dowolną długość. Ta bezprzewodowa konstrukcja lampy może być używana nie tylko jako lampa sufitowa. Lampa może być również używana w pionie, mocując ją do ściany. Lampa jest opcjonalnie dostępna z białym światłem lub z systemem sterowanym RGB.

Lampa Solemio

lampy-bezprzewodowe-solemio-niebiesko-białe-okrągłe-bez-przewodów

Pomysł na bezprzewodową konstrukcję lampy modelu „Solemio” przyszedł do projektanta, gdy myślał o naturalnym świetle i szukał odpowiedniego projektu. Powstał jasnoniebieski klosz, który ma symbolizować niebo, a żarówka symbolizuje słońce. Wiązka światła może być regulowana w dowolnym kierunku.

Mniej znaczy więcej

bezprzewodowa-lampa-popup-minimalistyczny-stylu-akcesoria-do-wnetrz

Zasada „mniej znaczy więcej” dotyczy również modeli Dot, Trick Track i Mini. Celem było stworzenie bardziej funkcjonalnego oświetlenia, które pozwala skoncentrować światło na określonym obszarze w pomieszczeniu. Korpusy świetlne są koloru białego z kilkoma czarnymi akcentami. Zdjęcie na okładce przedstawia bezprzewodowe lampy „Dot”, które można ustawić we właściwej pozycji za pomocą paska.

Kinkiet “Kropka”

bezprzewodowa-lampa-ścienna-światło-biała-kolor-ruchoma

Na ścianę oferowane są również bezprzewodowe lampy Davide Groppi. Ponownie uderza prosty design, który idealnie dopasowuje się do nowoczesnego wnętrza. Jeśli chcesz, możesz również wybrać ten model w eleganckim czarnym kolorze. Tak czy inaczej, otrzymujesz innowacyjny projekt, który nie tylko przeszkadza denerwującym i nieestetycznym kablom.

Konstrukcja zasilana bateryjnie

bezprzewodowa-lampa-dot-beam-reflektor-projektowanie-wnetrz

Lampy bez kabli są możliwe we wszystkich modelach, ponieważ są zasilane bateriami. Pozwala to na swobodny wybór miejsca fiksacji. Nie jesteś już zależny od okablowania elektrycznego podczas planowania oświetlenia poszczególnych pomieszczeń. Ten model jest przymocowany do ściany za pomocą czarnego paska.

Lampy bezprzewodowe „Mini”

bezprzewodowa-lampa-kostka-kształt-led-light

Model „mini” ma również prosty i elegancki, nowoczesny design. Żarówka znajduje się w prostopadłościanie wykonanym z cienkiego metalu, który na zewnątrz jest biały, a wewnątrz czarny i można go obracać w dowolnym kierunku. Umożliwia to ruchome gniazdo żarówki.

Oryginalna lampa sufitowa

lampy-bezprzewodowe-mini-kwadratowe-czarne-białe-model

Mini jest przymocowany do sufitu. Niewielki rozmiar umożliwia łączenie ze sobą kilku lamp bezprzewodowych w celu uzyskania dostatecznego oświetlenia nawet w dużych pomieszczeniach. Pomieszczenia bez okien, takie jak sale konferencyjne, uzyskują w ten sposób odpowiednią atmosferę.

lampy LED

bezprzewodowe-lampy-dot-model-innowacyjne-dekoracyjne

Żarówki LED sprawiają, że bezprzewodowe lampy Groppi są przyjaznym dla środowiska źródłem światła o bardzo długiej żywotności. Niski pobór mocy sprawia, że ​​są praktyczną alternatywą dla źródeł światła podłączonych do instalacji elektrycznej domu lub mieszkania, nawet przy użyciu baterii.

Głośnik w lampie

bezprzewodowa-lampa-technologia-davide-groppi-modern

Widać wbudowane głośniki lampy PoPuP, które przekonują jakością i doskonałym dźwiękiem. Akumulator można bez problemu naładować i gwarantuje komfort, do którego przywykliśmy dzięki najnowszym technologiom. Przykład lamp bezprzewodowych, którymi projektant naprawdę prześcignął samego siebie!

Lampy bezprzewodowe Davide Groppi

bezprzewodowa-lampa-oświetlenie-kamienna-ściana-śródziemnomorska

Więcej informacji i właściwości technicznych na temat projektu lampy bezprzewodowej można znaleźć na stronie projektanta. Jeśli cenisz stylowy dom i oświetlenie, które nie pozostawia nic do życzenia, to modele z kolekcji „Wireless is more” są idealnym dodatkiem do Twojego wnętrza.

Zaprojektowane przez Davide Groppi.