oświetlenie

Lampa stołowa Design Innovation – niezwykła „Lamp L” autorstwa Anny Leymergie

Projekt lampy stołowej Japońskie pomysły na składanie papieru

Oświetlenie wewnętrzne to już nie tylko przydatne akcesoria domowe, ale także bardzo praktyczne i eleganckie elementy obiektu, z których każdy zapewnia miłą lub klimatyczną atmosferę. Lampa „Lampe L” została zaprojektowana przez młodą francuską projektantkę Annę Leymergie z wielką dbałością o szczegóły. Niezwykły Projekt lampy stołowej tworzy subtelne efekty świetlne i doskonale dopasowuje się do każdego stylu wyposażenia.

Konstrukcja lampy stołowej tworzy wrażenie „płynięcia”

Designerska lampa stołowa na półkę l-Anna Leymergie

Ekskluzywny Projekt lampy stołowej pasuje do każdej powierzchni pod kątem 90 ° – niezależnie od tego, czy jest to stół, półka na książki, kredens, itp. Tym samym projekt Leymergie przypomina obraz Salvadora Dali z 1954 roku “Les Montres Molles – Miękkie zegary”. „Lamp L” ma również surrealistyczną nutę i zachwyca okrągłymi i miękkimi kształtami, które reprezentują poczucie równowagi. Projektantka użyła jako kolorów ciemnych brązów i kremowej bieli.

Niezwykła konstrukcja lampy stołowej z rattanu i papieru

Designerska lampa stołowa-papier japoński dąb rattanowy

Kolory i kształty współgrają ze sobą. Ruch jest z Projekt lampy stołowej rozpoznać. Lampa została wykonana ręcznie z rattanu, japońskiego papieru, przędzy lnianej i białego dębu na kwadratowej podstawie w kształcie litery L. „Lampa L” łączy w sobie kunszt wykonania z ekskluzywnym kształtem, który sprawia wrażenie płynącej.

Pomysły na oświetlenie pośrednie

Nowoczesna lampa stołowa innowacyjna kombinacja papieru z dębu rattanowego

Utalentowana projektantka Anna Leymergie urodziła się w Paryżu w 1987 roku. W 2010 roku ukończyła projektowanie wnętrz w ESAG Penninghen, po przeszkoleniu w Politecnico di Milano. Anna podczas studiów zdobywała doświadczenie zawodowe w Hilton McConnico i Christophe Pillet. Po ukończeniu studiów została członkiem zespołu Patricka Jouina & Sanjita Manku. Każdy z ich projektów pobudza kreatywność i wpuszcza do naszego życia więcej światła.

Papierowa lampa o nietuzinkowym designie

Lampa Anna Leymergie papierowe nowoczesne oświetlenie

Nowoczesna lampa z płynącego papieru

Oświetlenie wewnętrzne pośrednia lampa stołowa - powierzchnia pod kątem prostym

Designerska lampa stołowa z przędzy lnianej i białego dębu

Dekoracja pomysłów na papier z rattanu

Lampa stołowa zachwyca prostotą i elegancją

Nowoczesne pomysły na oświetlenie pośrednie w pomieszczeniach

Lampa L autorstwa Anny Leymergie

Japonia papierowa lampa lamp-l-anna leymergie Francja