oświetlenie

Kryształowe żyrandole o wyszukanym designie wzbogacą każdy salon

Designerski żyrandol niebieskie szkło wybuchowe

Przedstawiamy Kumulus – niezwykle ciekawą serię luksusowych żyrandoli szwedzkiej firmy Bsweden. Wszyscy Kryształowy żyrandol z serii jest absolutnie wyjątkowy, ponieważ niektóre detale są w całości wykonane ręcznie.

Kryształowy żyrandol – styl i czysta estetyka

Projekt żyrandola z czerwonego kryształu Cumulus

Producent szkła Studioglas Strombergshyttan ze Szwecji naprawdę tworzy coś niezwykłego i to nie tylko dla artystów i miłośników sztuki. Teraz każdy może się o tym przekonać – wykwintny design staje się ekstrawaganckim akcentem w architekturze wnętrz. ten Kryształowy żyrandol wyglądają jak kapryśna, szybko zamrożona woda. Co miało przez to na myśli: chwilowe zamrożenie tuż po wybuchu szkła, które oscyluje między elegancją a zniszczeniem. Całkiem oryginalny, prawda? Nie można przeoczyć tych wspaniałych i niezwykłych dzieł sztuki.

Żyrandole kryształowe oferowane są w kilku kolorach

Kryształowy żyrandol - białe wykwintne pomysły projektowe

ten Kryształowy żyrandol są dostępne w 2 rozmiarach – 950 mm od 42 cząsteczek lub 1200 mm i od 73 cząsteczek kryształu. Korpus główny jest solidny, wykonany z polerowanego chromu i malowanej stali nierdzewnej, ze światłami halogenowymi 12 V i transformatorem wtykowym. Do wyboru kolorowa paleta kolorów – niebieski, jasnoniebieski, czerwony, czarny i biały. Żyrandole kryształowe z Bszwecji mogą być również wykonane zgodnie z osobistymi życzeniami i potrzebami klientów.

Oryginalne oświetlenie do domu lub do przestrzeni publicznych

Pomysły na wystrój restauracji pomysły na oświetlenie projekt żyrandola czerwony biały

Obiekty artystyczne z Bsweden fascynują swoją kreatywną koncepcją, czystą elegancją i absolutną innowacją. Nadają się do każdego rodzaju wnętrza lub przestrzeni publicznej – od sypialni i salonów po biura, restauracje i luksusowe hole. Wyobraź sobie, jakie to wspaniałe i zapierające dech w piersiach? Kryształowy żyrandol wyglądałby jak w hotelowym foyer.

Gustowne oświetlenie sufitowe 

Żyrandol Kwiaty Projekt Bsweden Oświetlenie

Z Kryształowy żyrandol o wyjątkowym designie autorstwa Bszwecja opowiada o wspaniałym smaku i pięknie właściciela. To absolutny atut, który sprawia, że ​​atmosfera jest bardziej romantyczna i energetyczna. Żyrandol jest zdecydowanie jedynym detalem wnętrza, który przyciągnie całą uwagę.

Uniwersalna dekoracja z Bsweden

Pomysły na projekt kryształowego żyrandola w kolorze niebieskim

Żyrandol dekoracyjny – szkło, chrom i stal nierdzewna

Biały kryształowy żyrandol z serii Cumulus

Lekka konstrukcja nadwozia ze Szwecji

Bsweden czarny żyrandol z połyskiem!

Żyrandol ze szkła niebieskiego

Połysk cumulus niebieski dekoracyjny korpus świetlny

Kryształowy żyrandol w kolorze czerwonym – nietypowy kształt

Żyrandol ze szkła z połyskiem w kolorze czerwonym Bsweden