oświetlenie

Kobiece zalotne szklane lampy stołowe z kryształami Swarovskiego od Italamp

szklane lampy stołowe voici swarovski zip italamp

Moglibyśmy flirtować z tą kobiecością Szklane lampy stołowe z kryształami Swarovskiego po prostu nie przeoczone. Lampy świecą w nocy niczym małe klejnoty, których magiczne światło przyciąga wszystkich do siebie. Ich kształt przypomina kieliszki do wina, co budzi kolejne skojarzenia z pasją i kobietą.

Szklane lampy stołowe w kształcie kieliszków do wina

pave italamp szkło włoski design

Pierwszy projekt jest po prostu elegancki i nazywa się pavè. Przezroczystość szkła podkreślają również małe, kolorowe kryształki Swarovskiego na podstawie. Projektanci – Stefano Traverso i Roberta Vitadello – uruchomiła go w 2005 roku.

Szklane lampy stołowe z elementami Swarovskiego

pave lampy stołowe kieliszki do wina elementy swarovski

Odzież damska w dzisiejszych czasach może być bardzo uwodzicielska, co zainspirowało projektantów drugiej lampy stołowej do wymyślenia tego konceptu. Połączyli ten fakt ze sztuką i stworzyli te eleganckie kobiece szklane lampy stołowe dla Italamp zaprojektowany. Lampa Voici występuje w dwóch wersjach, zarówno stylowej, jak i modnej. Lampa stołowa jest ubrana w małą czarną sukienkę i ozdobiona eleganckim detalem z zamkiem błyskawicznym i rozpięta do połowy. Żarówka wygląda od środka i stara się wydobyć swoje piękno.

jak mały czarny z półotwartym zamkiem

voici lampy stołowe szkło czarne ubrania kieliszki do wina kształt

Te szklane lampy stołowe są tylko częścią dużej kolekcji firmy Italamp, która od 1975 roku projektuje i produkuje efektowne produkty w dziedzinie oświetlenia. Dzięki charakterystyce założyciela, pana Matteo Vitadello, firma przez kilka następnych dekad stała się symbolem stylu i elegancji. Od ponad 30 lat firma stawia sobie za cel promocję młodych projektantów bez tłumienia własnej tożsamości i wizji. Oryginalna mieszanka, w której innowacje technologiczne i zastosowanie nieoczekiwanych materiałów są ściśle powiązane z włoską tradycją rzemiosła.

italamp voici szkło swarovski italamp mały czarny akcent

Lampa stołowa Pave z wielokolorowymi kryształami

 Pave szklane lampy stołowe kolorowe swarovski italamp voici lampy stołowe swarovski italamp dane techniczne szczegóły lampy pave szklane swarovski italamp dane techniczne