oświetlenie

Fascynujące designerskie lampy stołowe – pomysły do ​​sypialni

Lampka nocna Flos Pistole-Philippe Starck Design

ten Designerskie lampy stołowe są tak samo ważne przy urządzaniu pokoju jak dywan czy odpowiednie meble. Przedstawiamy Państwu kilka ciekawych lamp stołowych, które są dostępne w nieskończonej gamie rozmiarów, stylów, wykończeń i konstrukcji. Istnieje odpowiednia nowoczesna lampa stołowa do każdego projektu i każdego stylu, do każdego pomieszczenia, w którym zawsze potrzebujesz światła.

Designerskie lampy stołowe – stwórz przytulną atmosferę

Lampa podłogowa chromowane wykończenie kartel

ten Designerskie lampy stołowe są zarówno piękne, jak i funkcjonalne i praktyczne. Aktywność miłosna wielu to leżenie w łóżku i czytanie książek lub czasopism przed zaśnięciem. Sen jest oczywiście ważny dla dobrego samopoczucia ciała i duszy. Światło w sypialni nie może przeszkadzać śpiącemu. Może być nastrojowy, uspokajający i uspokajający bez światła świecącego w oczy.

Oryginalne pomysły na prezenty – designerskie lampy stołowe

Nowoczesna Czarna Lampa Fioletowa Dynia

Gdyby twoi znajomi przeprowadzili się do nowego mieszkania, byliby Designerskie lampy stołowe odpowiedni prezent. Lampy stołowe mogą służyć jako lampka na biurko, lampka do czytania lub do oświetlenia całego pomieszczenia. Te doskonałe współczesne lampy to dzieła sztuki, które przynoszą radość.

Projekt lampy stołowej – autorskie koncepcje

Designerska lampa stołowa-Pink Pallette-Three Cheers

Te oryginalne Designerskie lampy stołowe Nowoczesne style to często połączenie metalu, drewna i szkła. Zwariowana lampka nocna „Flos” od Philippe Starck wygląda dramatycznie i zadowoli szczególnie osoby o ekstrawaganckim guście. Ciekawa lampa stołowa o nazwie „Balanced Stone Lamp” firmy Vivaterra został zainspirowany naturalnymi kształtami. Projekty „Driftwood Lamps” autorstwa Sklep Marza są proste i piękne.

Ciekawe projekty lamp stołowych

Lampa Sognibelli Innovation Zeroombra

Aby uzyskać kolorowy efekt, możesz użyć jednego z tych wspaniałych Designerskie lampy stołowe z kolekcji klejnotów kartel wybierz – „Chromowane wykończenie”, ekscentryczna „Lampa Sofy” lub delikatna „Różowa lampa stołowa Paillette” firmy Trzy okrzyki. Najbardziej dynamiczną i fascynującą designerską lampką nocną jest zdecydowanie „Lamp 45” autorstwa Munkii.

Nowoczesny wystrój sypialni

Lampki nocne Design Balanced Stone Lamp-Vivaterra

Innowacyjną lampką nocną jest „Lampa Sognibelli” firmy Zeroombra. Stanowi oryginalne, a zarazem bardzo proste połączenie stolika nocnego i lampy, które przyciągnie ludzi ze współczesną sztuką konceptualną, a także zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami oszczędzającymi przestrzeń. Nowoczesne Designerskie lampy stołowe to świetny pomysł na dekorację. „Modern Black Glass Lamp” firmy Purple Pumpkin to naprawdę nowoczesny klasyk dzięki eleganckiemu wzornictwu i połączeniu materiałów.

Lampa Sofy – ciekawa niebieska lampa stołowa

Oświetlenie designerskie-Lampa Kartell The Sofy

Projekt lampy podłogowej

Projekty lamp stołowych Lampy Driftwood-Marza Shop

Oryginalne oświetlenie w sypialni

Innowacyjna lampa designerska 45-Munkii design