oświetlenie

Dyskretna lampa podłogowa LED z aluminium – Koliber by Emiliana Martinelli

Aluminiowa lampa stojąca-Martinelli-Luce Design

Na pierwszy rzut oka proste, z drugiej absolutnie idealne – tak wygląda ekskluzywność Ledowa lampa podłogowa Colibri. Model został zaprojektowany przez Emilianę Martinelli i wykonany z anodowanego aluminium. Prosta lampa podłogowa w kolorze czarnym to absolutna atrakcja nowoczesnego mieszkania. Z kolei świetnie sprawdza się w przestrzeniach publicznych, które charakteryzują się indywidualnym charakterem.

Oświetlenie pośrednie – aluminiowa lampa podłogowa Led

Lampa stojąca LED Colibri Martinelli

ten Ledowa lampa podłogowa Colibri składa się z elementu rurowego (wysokość 125 cm, średnica 2,5 cm), który może się obracać na centralnym przegubie, oraz aluminiowej ramy. Wysokość lampy można regulować za pomocą ruchu teleskopowego – w zależności od potrzeb lub potrzeb. Jest stosunkowo lekki – waży 7,5 kg, dostępna jest również wersja prosta. Projektant zdecydował się na wersje w kolorze czarnym i szarym – oba kolory są jednocześnie skromne i stylowe.

Designerska lampa stojąca LED zachwyca niewymagającą elegancją

Pomysły projektantów światła LED

Projektanci Ledowa lampa podłogowa wykonany z aluminium oferuje wiele możliwości projektowania. Model Colibri dostępny jest również jako kinkiet, lampa wisząca oraz lampa zewnętrzna emitująca rozproszone światło. Każdy z kinkietów ma 2 głowice, które można ustawiać w orientacji. Umieszczone pionowo, poziomo lub pod kątem na ścianie tworzą ciekawą grę światła i zapewniają ciepłą, domową atmosferę.

Lampa stojąca LED – nowoczesny design

Innowacyjna konstrukcja lampy podłogowej z lampą LED

Kolekcje utalentowanego projektanta obejmują różnorodne, różnorodne projekty. Podczas produkcji Ledowa lampa podłogowa Colibri celowo zminimalizował zużycie materiału. Lampa Colibri 1410 otrzymała już nagrodę „If Product Design Award 2013”. Emiliana Martinelli urodził się w Lukce we Włoszech i ukończył Istituto Statale d’Arte Ceramic Art oraz ISIA Florence Design.

Projekt lampy autorstwa Martinelli Luce

Lampa podłogowa aluminiowa Led

Kolekcja lamp Martinelli obejmuje różnorodne lampy designerskie, lampy wiszące oraz wysokiej jakości lampy do użytku na zewnątrz. Włoska firma o wysokiej międzynarodowej reputacji wyspecjalizowała się w produkcji funkcjonalnych i nowoczesnych lamp designerskich.

Nowoczesna aluminiowa lampa podłogowa

Lampa podłogowa Led Design-Colibri Martinelli

Ledowa lampa podłogowa Nowoczesny design z Włoch

Lampa zewnętrzna Led Design-Colibri-szara

Lampa stołowa Colibri-Martinelli-Luce Design

Lampa stołowa z oświetleniem pośrednim LED

Projekt lampy ściennej doprowadziły pomysły na światło

Oświetlenie pośrednie LED Czarna konstrukcja lampy

Kinkiet LED Colibri Design

Pomysły na dekoracje ścienne rozświetlają ścianę Design-Colibri

Projekt lampy wiszącej Martinelli Lucce Włochy

Designerska lampa Led rurkowa

Lampa podłogowa Colibri Led design

Colibri designerska lampa stołowa Led

Projektantka Emiliana Martinelli z Włoch

Lampa podłogowa wykonana ze stali nierdzewnej firmy Philippe Starck wyposażona w półki