oświetlenie

Dom z tektury służy jako showroom nowych projektów lamp

Lampy projektowe schody kartonowe

Dom z kartonu jako przestrzeń wystawiennicza? Swoją nową zaprezentował włoski producent Projekty lamp w bardzo kreatywny sposób.

Projekty lamp z Włoch – stylowe i eleganckie

Projekt lampy podłogowej na fotelu bocznym

Włoska marka Slamp zbudowała dom z tektury we współpracy z projektantem Nigelem Coatesem, w którym nowa kolekcja Projekty lamp został zaprezentowany. Podczas warsztatów zespół 10 projektantów zaprojektował projekt do kreatywnego zaplecza. Nie tylko ściany były obłożone tekturą – całe wyposażenie w tekturowym domu zostało wykonane z… tak, dobrze zgadliście – tektury. Sprzęty kuchenne, stoły do ​​jadalni, półki, komody i wiele innych mebli zostało wyciętych z kart i sklejonych ze sobą. Cel – odpowiednio wyrazić energię marki i stworzyć oryginalny showroom dla lamp i opraw Slamp. Efekt końcowy jest imponujący – meble kartonowe wyglądają stylowo i elegancko, zgodnie z koncepcją oświetlenia.

Włoskie projekty lamp do każdego pomieszczenia

Kolekcja Slamp włoskich producentów

Lampy z kolekcji charakteryzują się nowoczesnym wyglądem. Wykonane są z materiałów o wysokim połysku i wypełniają pomieszczenie miękką poświatą. Inspirują konstrukcją architektoniczną – poszczególne elementy łączy się z dużą kunsztem. Kolekcję charakteryzuje czerń i biel. Kreatywne formy stawiają akcenty. Ogromny zakres Projekty lamp oferuje coś odpowiedniego dla każdego gustu i każdego pomieszczenia – lampy podłogowe, lampy wiszące lub oświetlenie dekoracyjne. Dzięki ciekawym projektom każdy dom i mieszkanie wygląda nowocześnie, ale jednocześnie przytulnie i przytulnie. Projektanci chcieli dokładnie pokazać wszechstronność lamp i opraw firmy Slamp – i z wielką wprawą opanowali to zadanie.!

Salon – kompletnie umeblowany tekturowymi meblami

Salon lamp wiszących

Lampa wisząca nad stołem jadalnym

Jadalnia lampa wisząca stół do jadalni komoda lustro

Lampa metalowa o oryginalnym designie

Metalowa lampa lustrzana meble kartonowe

Oświetlenie akcentujące do pokoju dziecięcego

Lampy do salonu wzory kolory niebieski

Kącik do czytania z lampą podłogową i lampką stołową

Meble kartonowe we włoskim stylu

Zestaw oświetleniowy do sypialni

Projekt wnętrza sypialni lampy

Nowoczesne oświetlenie służy jako dekoracja

Meble kartonowe narożne do salonu

Lampa wisząca w kuchni

Pomysł na ekspozycję wyspy kuchennej