oświetlenie

Designerskie oświetlenie pokoju od Lee Broom

Nowoczesna lampa wisząca z zakrzywionymi częściami

Lee Miotła jest projektantem Chamber, dekoracyjnego źródła światła wykonanego z kryształu i marmuru. ten Designerskie oświetlenie pokoju jest częścią jego kolekcji Nouveau Rebel i wyrazem nowoczesności z akcentami retro. Marmur karraryjski jest jednym z najsłynniejszych marmurów na świecie, który został wykorzystany w pracach Michała Anioła, Cavany, Donatella, Luigiego Berniniego i Pisano. Komora to wyczyn z cennym zapleczem.

Designerskie oświetlenie pokoju i jego opis

Kryształ-i-marmur-jako-oświetlenie-do-pokoju

ten Designerskie oświetlenie pokoju łączy kryształ i marmur Carrara. Nazwa Chamber jest wyrazem nieoczekiwanych, przezroczystych wydarzeń, które są używane jako wystrój pokoju. Część kryształowa oferowana jest w postaci różnych wzorów pryzmatów. Źródło światła pod marmurową częścią zapewnia miękką i przyjemną atmosferę, a dzięki wielu lampom wiszącym pomieszczenie jest nadal wystarczająco jasne i magicznie piękne.

Designerskie oświetlenie pokoju 

nowoczesna-lampa-wisząca-z-marmuru-kryształu

Światło z Chambera świeci w dół, a oprawy wiszące są oferowane pojedynczo lub w połączeniu. Lee Broom oparł się na klasycznych materiałach i geometrycznych liniach i zaprojektował nowoczesne Designerskie oświetlenie pokoju na każdą atmosferę. Zainteresowane strony z wyczuciem grzywny i wybrani cieszą się tym designerskim oświetleniem i spędzają przyjemne chwile wokół siebie. Miękka wykładzina i zasłony w pastelowych odcieniach beżu doskonale komponują się z tą lampą wiszącą. Niezależnie od tego, czy realizujesz projekt swojego mieszkania z akcentami retro, minimalistycznymi akcentami czy indywidualną linią, Chamber estetycznie i artystycznie uzupełni każdy pokój.

różne kształty-oświetlenie-pokojowe-z-marmuru-kryształu

Zaokrąglony pryzmat z akcentami retro