oświetlenie

Czarne żyrandole z włókien węglowych zamiast szkła Murano – TechnoLUgy

Czarny żyrandol z nowoczesnej technologii lu murano z włókna węglowego

LU Murano stworzyła nową, imponującą alternatywę dla żyrandoli szklanych – TechnoLUgy, żyrandol z włókna węglowego, który naśladuje kształty oryginalnych żyrandoli LU wykonanych z ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej ekscytującą rzeczą w kreacjach z włókna węglowego jest lekkość produktu końcowego. Żyrandole ze szkła Murano ważą 10 razy więcej niż wersje TechnoLUgy i są znacznie mniej kruche. Zaprojektowany przez Fabio Fornasier po szeroko zakrojonych badaniach i eksperymentach, nowy jest czarny żyrandol od LU Murano nowoczesna lampa z korzeniami mocno osadzonymi w tradycji.

Czarny żyrandol od LU Murano

Czarny żyrandol nowoczesne błyszczące końcówki z włókna węglowego lu murano

Oprócz 10 razy lżejszy od szkła i znacznie mniej kruchy, TechnoLUgy łączy rzemiosło, technologię i formy artystyczne. Nowoczesny czarny żyrandol, które są mniej wrażliwe i znacznie bardziej zauważalne niż ich szklani poprzednicy. W tej wersji przybierają organiczny, zwierzęcy kształt – z zakrzywionymi ramionami i świecącymi palcami.

Czarny żyrandol o dramatycznym wyglądzie

Czarny żyrandol nowoczesny design z włókna węglowego fabio fornasier

Chociaż włókna węglowe nie mają przezroczystości szkła, oferują nieskończoną gamę kolorów, tekstur i wzorów. To sprawia, że ​​TechnoLUgy można łatwo dostosować do każdego indywidualnego projektu. Wysoka odporność włókien węglowych sprawia, że ​​nadaje się również do specjalnych środowisk, takich jak jachty i łodzie. Ten czarny żyrandol jest przykładem tego, co naprawdę potrafi stworzyć LU Murano. Diamentowy patchwork oferuje zarówno subtelną teksturę, jak i pięknie odbijającą powierzchnię. Świecące końcówki tworzą fantastyczne iskierki na czarnej powierzchni.

ciekawy patchwork diamentowy

żyrandol czarny nowoczesny materiał węglowy lu murano technolugy

Wynalazca Fabio Fornasier mówi, że ten żyrandol reprezentuje niewątpliwe odejście od tradycji. Ale to także początek nowej podróży po nowych eksperymentach z różnymi materiałami. Zreinterpretuje żyrandol i zbliży stare rzemiosło do nowego projektu.

zakrzywione ramiona i błyszczące końcówki

żyrandol nowoczesny design ramię wykonane z włókna węglowego