oświetlenie

Bezprzewodowe i wiszące lampy do artystycznego oświetlenia w dowolnym miejscu

Luna Liberty jest również dostępna jako bezprzewodowa lampa z kwiatowym wzorem

Na tegorocznych targach oświetleniowych Euroluce In.es.artdesign zaprezentuje nie tylko swoją aktualną „Out Collection”, ale także kilka ciekawych modeli z „Battery Collection”, „Out Collection” i arcydzieła „Luna Liberty”. Szczególnie interesujące są lampy bezprzewodowe, którymi można oświetlić dowolny obszar wewnątrz lub na zewnątrz domu. Chcielibyśmy przedstawić Wam poszczególne modele trendów, abyście mogli lepiej je poznać. To od Ciebie zależy, czy chcesz wykorzystać lampy do salonu, kuchni, sypialni czy innego pomieszczenia.

Lampy bezprzewodowe z kolekcji Battery

Lampy bezprzewodowe z modelem T Moon Battery

Jak sugeruje nazwa kolekcji, są to lampy na baterie bez kabli. Lampy z akumulatorem można również ładować w dowolnym momencie. Modele z tej kolekcji to najnowsza biżuteria firmy projektowej i zachwycają nie tylko wyjątkowym designem, ale także tym, że dzięki braku kabla można je łatwo przenosić i przydać się wszędzie tam, gdzie jest światło. potrzebne. Lampy stołowe są idealną ozdobą każdego pomieszczenia i tworzą romantyczną i bajkową atmosferę.

Bezprzewodowe lampy w formie półkul - Button T w kolorze beżowym, różowym i niebieskim

Arcydziełem tej kolekcji jest bez wątpienia „Luna Take Away”. Posiada stalową rączkę i jest dostępna w różnych kolorach. Siłę światła można również regulować. Mniejszy model to „T.moon”. Jednak ta lampa może być dobierana w różnych rozmiarach. Inne bezprzewodowe lampy z tej kolekcji to „Luce liquida”, która jest dostępna w sześciu różnych kolorach i ma kształt butelki oraz „Button T” w kształcie półkuli.

Lampy stołowe przypominają księżyc i świecą w romantycznym świetle

Również „Świeca” i „Cacio & Pepe „to lampy z bateriami, które nie mają irytujących kabli. Oba modele wykonane są z materiału przypominającego gumę i nie nagrzewającego się, a jednocześnie imitującego światło świecy. Daje to efekt świecy bez ryzyka poparzenia czy plam woskowych. Pod względem wzornictwa te dwa modele lamp są podobne do pozostałych z kolekcji, ponieważ również mają neutralny kolor. Różnicę stanowią pierścienie w jaskrawych kolorach, dzięki którym lampy można nosić lub wieszać bez kabli. Więc jeśli chcesz powiesić lampy na wystawie, to jest to właściwy wybór. Jasne kolory to także znak rozpoznawczy modelu Cacio&pepe. Wykorzystaj jeden z tych wyjątkowych modeli jako lampy w kuchni, salonie lub jako lampy w sypialni.

Luna Wolność

Luna Liberty to lampa wisząca z przewodem

Luna Liberty przypomina księżyc i jest bardzo elegancka i atrakcyjna dzięki zakrzywionym i zakrzywionym wzorom, które inspirowane były głównie roślinami. Wzór pojawia się po włączeniu i sprawia, że ​​lampa jest czymś wyjątkowym. To dzieło projektanta Oçilunama. Oferowany jest w dwóch rozmiarach. Masz do wyboru od 30 do 50 cm, przy czym modele te oferowane są w postaci lamp bez kabli iz kablami. Nadają się zarówno jako lampa podłogowa na podłogę, jak i jako lampa sufitowa.

Nasza kolekcja

T Moon i Ex.moon do użytku wewnątrz i na zewnątrz

Jeśli szukasz ciekawego i niepowtarzalnego oświetlenia do przestrzeni zewnętrznych, to znajdziesz je w kolekcji Out. Istnieją lampy bezprzewodowe, a także lampy wiszące w kształcie księżyca i świecące w ten sam mistyczny i romantyczny sposób. Nazywają się „Luna out”, „Ex.moon” i „A.moon out” i mają nierówną powierzchnię, jak księżyc. Ale modele są również dostępne w innych kształtach, rozmiarach i kolorach, dzięki czemu można znaleźć idealny model do każdego miejsca na zewnątrz.

Bin F Mgławica w formie walców do oświetlania ogrodu lub tarasu

Jasne kolory są również oferowane dla modelu „Button out”. Są to kinkiety o minimalistycznym designie, które nadadzą każdej nowoczesnej przestrzeni zewnętrznej wyjątkową atmosferę. Natomiast lampy i oświetlenie „Tank 1” i „Tank 2” przeznaczone są dla wszystkich, którzy preferują styl klasyczny lub retro. Warto również wspomnieć o lampach „Bin F Nebula out” bez kabli. Są to lampy podłogowe, które mogą służyć również jako stół lub taboret. W ten sposób lampa szybko zamienia się w mebel, który może być bardzo praktyczny, zwłaszcza na małych tarasach. Jeśli więc szukasz oszczędnych i małych lamp bez kabli, ten model może być właśnie dla Ciebie.

Lampy nowoczesne i ciekawe

Tank out w przyjemnych kolorach, takich jak niebieski, zielony i beżowy, przywodzi na myśl butelki

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, możesz przyjrzeć się bliżej wymienionym poniżej modelom, aby zorientować się w oferowanych kolorach. Jeśli zdecydujesz się na bezprzewodowe lub przewodowe lampy od In.es.artdesign, otrzymasz duży wybór wzorów, kolorów i modeli, w których znajdziesz coś dla każdego obszaru. Bez względu na to, czy chcesz upiększyć swoje wnętrze, czy oświetlić i ozdobić ogród, taras czy strefę basenu, ścieżki ogrodowe czy schody – z modelami z tej kolekcji zyskujesz prawdziwe przyciągające wzrok, z których nie tylko będziesz dumny, ale z którym Ty też będziesz mógł naprawdę odpocząć.

Lampy bez kabli na ścianę jako kinkiety z przyciskiem wyjścia

Lampy akumulatorowe z Luce Liquida z kolekcji Battery

Czerwona wersja Luce Liquida jako lampa stołowa

Przyciski lampek bez kabli w kolorze różowym, zielonym i żółtym

Piękna i praktyczna lampa biurkowa o podstawie i kulistym kształcie

Romantyczne oświetlenie niczym z księżyca dzięki nowym modelom z kolekcji Out

Nowoczesne bezprzewodowe i bezprzewodowe lampy do wnętrz i na zewnątrz od In.es.artdesign

Luna do zawieszenia w ogrodzie i nad częścią wypoczynkową na tarasie

Rozłącz Luna Liberty w grupach różnej wielkości

Luce Liquida przypomina antyczny wazon i jest świetną ozdobą

Lampy bezprzewodowe Luce liquida w kolorze żółtym i niebieskim

Lampy bezprzewodowe w różnych kształtach i kolorach - modele Luce liquida

Zaprojektowane przez In.es.artdesign.