oświetlenie

Żarówki Edisona dla nostalgicznego akcentu we wnętrzu

pomysł na dekorację wnętrz żarówek edisona

Chociaż historycy zgadzają się obecnie, że Thomas Edison tak naprawdę nie wynalazł żarówki, a jedynie ją opatentował, pozostaje on ważną postacią, która na zawsze będzie kojarzona z żarówką. Dziś żarówka to coś więcej niż źródło światła w naszych domach. ten Żarówki Edisona są również świetnym elementem wystroju wnętrz.

Żarówki Edisona zaakcentowane rustykalnymi abażurami

oświetlenie jadalni w stylu rustykalnym kuchnia pomysł na edison deco

Ciekawie prezentują się klosze, które podkreślają żarówki Edisona zamiast je ukrywać. Naprawdę wydają się szczególnie spektakularne, gdy zostaną użyte do dodania industrialnego charakteru do wystroju.

Żarówki Edisona – Przezroczyste klosze zapewniają więcej światła

oświetlenie salonu żarówki edisona stół jadalny kominek sofa

Oryginalne żarówki Edisona miały bardzo specyficzny kształt i wyjątkową konstrukcję. Z biegiem czasu jednak kształty żarówek bardzo się zmieniły i dziś w naszym gospodarstwie domowym istnieje wiele różnych wersji tego prostego przedmiotu.

Żarówki Edisona w grupach

rustykalne oświetlenie salonu pomysł w stylu vintage żarówka edisona

Podkreśl piękny blask żarówek Edisona, układając je w grupy, tworząc żyrandol lub po prostu imponującą i przyciągającą wzrok oprawę oświetleniową do samej przestrzeni mieszkalnej.

Żarówki Edisona – przezroczystość w kuchni

lampy edison żarówki licznik kuchnia stal niebieski wystrój wnętrz

Przezroczyste lampy wiszące sprawiły, że żarówki stały się istotnym elementem wystroju wnętrza. Ale to oznacza, że ​​muszą też oferować przyjemne, ciepłe światło. Oczywiście nie wszystkie rodzaje żarówek nadają się do tego celu.

Żarówki w kuchni z oryginalną osłoną ze szkła

wewnętrzne żarówki oświetlenie nowoczesna kuchnia lampa wisząca parkiet

W kuchni, gdzie zawsze potrzeba dużo naturalnego, ale i sztucznego światła, takie projekty to naprawdę duże możliwości. Przezroczystość żarówek Edisona sprawia, że ​​kuchnia jest jasna i funkcjonalna.

Żarówki Edisona w sypialni

lampy do sypialni szare lampy wiszące edison zagłówek nowoczesny design

Przejrzystość to także porządek dnia w sypialni. Pamiętaj jednak, że atmosfera tutaj musi być odprężająca i wygodna, dlatego z dużą ostrożnością wybierz żarówki Edisona do sypialni.

Żyrandol z żarówkami w kształcie Edisona na ganku

oświetlenie werandy oświetlenie vintage żarówki edisona część wypoczynkowa belki sufitowe

Żarówki na tym żyrandolu wyglądają prawie jak świece. Ich ciepłe światło jest przyjemne, a ich duża ilość jest w sam raz do nastroju, więc wszystkie elementy wnętrza dobrze sprawdzają się na tej przytulnej werandzie.

Oświetlenie nowoczesnej jadalni żarówkami

Nowoczesna jadalnia zastawia stół do jadalni lampy wiszące stół edison

Sprawdź te małe żarówki Edisona! Jak wspaniale wyglądają! Tak, wyglądają dokładnie jak krople i są zaprojektowane jako lampy wiszące! Żarówki w tym kształcie są często używane w jadalniach. W większości przypadków wiszą nad stołem i tworzą przyjemną i zabawną atmosferę.

Ekstrawagancko zamocowana lampa wisząca wykonana z żarówek

projekt kuchni edison żarówki stół do jadalni nowoczesne meble

Tutaj mamy podobny pomysł na użycie żarówek Edisona, ale te lampy wiszące wiszą na sznurku. Wygląda na to, że wszyscy się plączą, ale w rzeczywistości jest to dobrze przemyślany projekt do jadalni.

Lampy wiszące w formacie Edisona

oświetlenie do dekoracji kuchni żarówki nowoczesne edison

Idealnie rozmieszczone światła sprawiają, że pomieszczenie wygląda bardzo schludnie i dobrze zorganizowane. Dlatego oferują tak wiele możliwości aranżacji kuchni, zwłaszcza gdy wiszą w jasnym i prostym wnętrzu.

Lampa z żarówką w słoiku jako kabel

Dekoracja żarówek edisona kabel ciągnąć w stylu rustykalnym

Istnieje naprawdę wiele sposobów na zaprezentowanie żarówek Edisona, ponieważ stały się one podstawowym elementem dzisiejszego wystroju wnętrz. Na przykład spójrzmy na tę lampę do bloczków i zobaczmy, jak ciekawie może wyglądać w otoczeniu?

lampy design żarówki edison kształt drewna deco

A co powiesz na te światła, które mają piękną drewnianą podstawę? Do tej ciekawej kombinacji użyto typowych żarówek Edisona. Z pewnością możesz to zrobić sam, tak łatwo jest to zbudować samemu, lub możesz go znaleźć na sprzedaż w specjalistycznych sklepach, jeśli masz wielkie szczęście! To z pewnością wniesie nostalgiczny akcent do Twojego wnętrza, ale także dużo uroku i elegancji!

projekt umeblowania lampy kuchenne pomysł krzesło barowe edison

lampy sypialnia łóżko edison żarówka dywan lustro