Oświetlenie, dekoracje i uroczystości

Spektakularne oświetlenie całego domu La Murrina

wenecki czarny żyrandol

Dom ze szkła to nowoczesna koncepcja dla spektakularne oświetlenie na cały dom, mieszkanie lub studio. Dostępnych jest wiele wzorów, które pasują do każdego wystroju wnętrza, pokoju lub patio. Eleganckie i ciekawe, kreatywne, ale nigdy zbyt futurystyczne, te szklane lampy i światła są po prostu fascynujące.

Spektakularne oświetlenie od La Murrina

futurystyczna lampa stołowa ptasie skrzydła

Ponad sto lat grupa włoskich mistrzów z Murriny zebrała się i połączyła swoje umiejętności artystyczne i pomysły projektowe. Zaczynali jako mały sklep z artykułami dekoracyjnymi do domu, ale w połowie XX wieku projektanci z La Murrina postanowili skoncentrować swoją produkcję na oświetleniu. Przez lata projektanci i pracownicy włoskiej firmy ugruntowali swoją pozycję dzięki swoim wyjątkowym żyrandolom i zdobyli popularność w całym kraju i Europie. W ciągu ostatnich kilku lat mieli swoje na całym świecie spektakularne oświetlenie z sukcesem wprowadzony na rynek.

Spektakularne oświetlenie – żyrandole o niepowtarzalnym designie i jakości

Szklana lampa wisząca karakalla

Szeroki wybór pięknych lamp wiszących, żyrandoli i lamp podłogowych trudno podsumować w jednym artykule. Kolekcje podzielone są tematycznie na projekty klasyczne, nowoczesne, weneckie i neoklasyczne. Uwagę zwraca wiele ciekawych modeli w kreatywnych kolorach, takich jak pomarańcz czy jasnoniebieski, złote ozdoby i eleganckie drobne kryształki. La Murrina co roku prezentuje setki nowych modeli i zawsze pozostaje na czasie. Spektakularne oświetlenie charakteryzuje się przede wszystkim jakością wykonania i wieloma detalami.

Spektakularne oświetlenie do biura i domu

nowoczesna pomarańczowa lampa wisząca

ten spektakularne oświetlenie z La Murrina nadaje się zarówno do wnętrza domu, jak i do sal konferencyjnych i foye. Restauracje i hotele będą mogły ustawić ładne akcenty. Nowoczesne lampy wiszące bardzo dobrze komponują się z minimalistycznym wystrojem wnętrz, a klasyczne żyrandole świetnie komponują się z wnętrzami w stylu shabby chic. Mogą służyć jako atrakcyjna dekoracja w jadalni lub po prostu służyć jako praktyczne oświetlenie w bibliotece. Zainspiruj się tymi modelami i stwórz luksusową i stylową atmosferę w domu.

Od Abigail

Niebiesko-złota lampa wisząca

Kinkiet-niebiesko-złoty-szkło

Wielokolorowa ciekawa lampa

wielokolorowa ciekawa lampa

Pomarańczowy żyrandol-La Murrina

pomarańczowy-żyrandol-La-Murrina

Nowoczesna lampa-La Murrina

nowoczesna-lampa-La-Murrina

Futurystyczna lampa designerska Medusa

futurystyczna-lampa-projektowa-Medusa

Klasyczna złota lampa wisząca

klasyczna złota lampa wisząca

Elegancka lampa stojąca-La Murrina

elegancka-lampa-podłogowa-La-Murrina