Oświetlenie, dekoracje i uroczystości

Przyjazny dla środowiska i stylowy pomysł na oświetlenie – Styrene

nowoczesne-oświetlenie-pomysł-eko-design

Styrene by Paul Cocksedge to innowacyjny projekt, który przykuwa uwagę każdego – jeśli chcesz mieć stylowy i przyjazny dla środowiska Pomysł na oświetlenie zafascynuje Cię ten projekt. Jest to innowacyjna lampa wisząca, która nada Twojemu wnętrzu nowoczesny wygląd.

Pomysł na oświetlenie o futurystycznym designie

magiczne-oświetlenie-salon

Jeśli zastanawiasz się, jaka jest w tym atrakcyjność Pomysł na oświetlenie kłamstw, odpowiedź jest bardzo prosta – to ekologiczna lampa wisząca, która dobrze komponuje się z futurystycznym designem. Kształtem przypomina kulę dyskotekową, ale biały kolor sprawia, że ​​wygląda elegancko i stylowo. Idealny do minimalistycznej kuchni lub do całkowicie białego salonu. Styrene został zaprojektowany przez angielskiego projektanta Paula Cocksedge’a jako jego projekt do pracy magisterskiej. Ale dzięki ciekawemu wzornictwu to oświetlenie rozsławiło projektanta. Dziś, 10 lat później, projekt jest nadal bardzo popularny i stanowi tylko część asortymentu w sklepie internetowym Cocksedge. Oryginalna okrągła lampa wisząca została wykonana z plastikowych kubków. Dziś oferuje również inne ekscytujące projekty, które zmieszczą się w Twoim domu.

Innowacyjny pomysł na oświetlenie z Anglii

nowoczesna-okrągła-lampa-wisząca-styrenowa

Oświetlenie jest kompaktowe i praktyczne i zmieści się w prawie każdym pomieszczeniu. Spróbuj – chodź po domu i wyobraź sobie, gdzie lampa zmieści się w każdym pomieszczeniu. Dzięki ciekawej konstrukcji pojawia się gra światła i cienia, dzięki czemu w każdym pomieszczeniu tworzy się tajemnicza atmosfera. Oczywiście oprawa zwieszana najlepiej pasuje do nowoczesnych wnętrz, wnętrz w stylu neoklasycystycznym czy minimalizmie. Połącz lampę z dywanem ze srebrnymi motywami w sypialni, a będziesz mógł odpocząć w chłodnej atmosferze lub połączyć ją z kryształowymi elementami – np. wazonami przy stole w jadalni i ustawić ciekawe akcenty. Możliwości są praktycznie nieograniczone i pozostawiają dużo miejsca na wyobraźnię

Od Abigail

Eleganckie oświetlenie – styren

eleganckie-oświetlenie-styrenowe

Ekologiczna lampa wisząca wykonana z plastikowych kubków

ekologiczna lampa wisząca wykonana z plastikowych kubków

Oryginalny projekt styrenu

oryginalne oświetlenie styrenowe,