Oświetlenie, dekoracje i uroczystości

Nowoczesne lampy wiszące łączą funkcjonalność i estetykę

Zaprojektowany przez Norm Architects

nowoczesne oświetlenie salonu

Studio projektowe Norm z Kopenhagi opracowało interdyscyplinarny projekt odpowiedni dla architektury przemysłowej, komercyjnej i nowoczesnej. Młoda firma została założona w 2008 roku przez architektów Kaspera Ronna i Jonasa Bjerre Poulsena. Dopiero kilka lat później biuro projektantów ugruntowało swoją pozycję dzięki swojemu indywidualnemu stylowi. Zgodnie z ich filozofią produkt powinien charakteryzować się estetyką i funkcjonalnością. Dzięki kreatywności, odpowiednim materiałom i dobremu wykonaniu wprowadziłeś na rynek użyteczne, piękne i inspirujące produkty.

Nowoczesna lampa wisząca o oryginalnym designie

nowoczesne-lampki-wiszące-minimalistyczny-design

„Mass Light” to nazwa ich nowego nowoczesne lampy wiszące. Projekt łączy w jednolitą strukturę kilka kulistych kształtów, które są połączone z marmurowym uchwytem lampy i zawieszone na długich czarnych kablach. W ten sposób powstało ekscytujące połączenie tradycji i nowoczesności – minimalistyczny wygląd łączy się z materiałem marmurowym z klasycznej architektury.

Elegancka oprawa wisząca z marmurowym oprawką

Lampa wisząca nowoczesny design

Inspiracją do ich projektu były lampy uliczne, które architekci widzieli w miastach takich jak Barcelona, ​​Paryż czy Nowy Jork. Więc masz tradycyjne oświetlenie uliczne w nowoczesnym? Lampa wisząca przerobiony na salon. Marmur może nie jest tradycyjnym wyborem do nowoczesnego oświetlenia, ale odgrywa tutaj dużą rolę i nadaje projektowi cieplejszy wygląd. Białe szkło kontrastuje z ciemnym marmurem i czarnym kablem.

Efekt końcowy fascynuje kontrastową i błyszczącą konstrukcją, która wyróżnia się eleganckim designem. Na życzenie klienta to nowoczesne oświetlenie dostępne jest w dwóch wersjach – jako oprawa konstrukcyjna lub jako pojedyncze sferyczne lampy wiszące. ten Lampy wiszące przyciągają uwagę wszystkich i doskonale pasują do nowoczesnego wnętrza.

KH Christova

małe białe światła wahadłowe

eleganckie oświetlenie o stylowym designie

oryginalne-wiszące-lampki-nowoczesny-design

Uchwyt lampy marmurowej

nowoczesna lampa wisząca marmurowa oprawka

białe nowoczesne lampy

nowoczesne lampy wiszące marmurowe

nowoczesne oświetlenie – szkic

szkic nowoczesnych lamp wiszących

nowoczesne lampy wiszące – projekt Norm Architektur

Standardowa architektura lamp wiszących