Oświetlenie, dekoracje i uroczystości

Modne pomysły na dekorację – papierowa lampa tworzy romantyczną atmosferę

elegancka-lampa-podłogowa-z-papieru

Przedstawiamy Wam Lampa papierowa – modne oświetlenie dekoracyjne, które tworzy romantyczną, świąteczną i niepowtarzalną atmosferę. Czy to nowoczesne i kolorowe, czy z domem z przeszłości, ten elegancki dodatek do Twojego wnętrza jest zawsze miłym orzeźwieniem. Podsumowaliśmy dla Ciebie kilka eleganckich i stylowych projektów.

Kolorowa lampa papierowa jako dekoracja

kolorowy-papier-lampa-wisząca-lampa-jadalnia

Jeśli Twoje wnętrze jest zbyt monochromatyczne lub potrzebuje miłego odświeżenia jak w stylu skandynawskim, zawieś kilka papierowych lamp w tym samym wzornictwie, ale w różnych kolorach. Najlepsza rzecz w Lampa papierowa jest mianowicie różnorodność wzornictwa. Świetnie nadaje się do jadalni, jak również do salonu, a nawet sypialni i na taras. Ważne jest, aby dobrać odpowiedni projekt do własnego wnętrza.

Lampa papierowa zamiast tradycyjnej lampy podłogowej

okrągłe-papierowe-lampy-czarno-białe-salon

ten Lampa papierowa Z powodzeniem może służyć nie tylko jako dekoracja, ale może nawet całkowicie zastąpić tradycyjną lampę podłogową. Możesz zdecydować się na wariant w połączeniu z metalem lub połączeniem z drewnem, w zależności od stylu Twojego wnętrza.

Papierowa lampa o futurystycznym kształcie

biały-żółty-papier-lampa-ścienna-naklejka-salon

Dla wszystkich fanów ekstrawaganckich, ale eleganckich wzorów mamy kilka Lampy papierowe odkryli, że nie tylko wyglądają super pięknie, ale również mają bardzo elegancki kształt – te lampy po prostu należą do reflektorów i potrzebują dużo wolnego miejsca wokół siebie, aby można je było jak najlepiej pokazać. Niosą atmosferę Azji, z której pochodzą i wyglądają egzotycznie – ciekawe liście, drzewa z dalekich krajów, a nawet lampa o pięknej nazwie – smok z ognia.

Papierowa lampa na taras lub do ogrodu

lampa-skandynawska-wycinany-duży papier

Szczególnie teraz, gdy Święta zbliżają się wielkimi krokami, chcesz stworzyć świąteczną atmosferę nie tylko w domu, ale i na zewnątrz. ten Lampa papierowa lepiej niż świece nadaje się na niepogodę i może stanowić piękne akcenty na oknie, werandzie lub patio. W każdym razie dowiedz się wcześniej, gdzie i jak można umieścić papierową lampę, aby uniknąć potencjalnego zagrożenia pożarowego. Daj się zainspirować naszymi sugestiami i stwórz niezapomnianą atmosferę w domu!

Elegancka lampa podłogowa w salonie

elegancka-podłogowa-lampa-papierowa-salon

Stylowa lampa podłogowa zapewniająca przytulną część wypoczynkową

Lampa podłogowa-miejsce do siedzenia-czytelnia-pokój dzienny

Papierowa lampa podłogowa w stylu azjatyckim

Lampa podłogowa z papieru, styl azjatycki

Romantyczna lampa z papieru

romantyczna-lampa-papierowa-naklejka-ścienna

Lampa stołowa wykonana z papieru

Lampa stołowa wykonana z papieru kwiatowego

Pomysły na modne dekoracje z papieru

Papierowa lampa na patio