opieka

Od subtelnych do szalonych: ujawniamy najgorętsze style brody 2019

najgorętsze style brody 2019 10 dni prawidłowego przycinania brody

„On ma już TAK brodę!” To zdanie powstało w latach 50., kiedy pełne brody wyszły z mody. Na przykład żart ma „taką brodę”, kiedy już nikogo nie rozśmiesza. Przysłowie się trzymało, moda już dawno się zmieniła. Nieokiełznany zarost jest obecnie bardzo popularny, zwłaszcza wśród młodych mężczyzn. Ale to nie jedyna modna broda, którą ożywili hipsterzy i influencerzy. Zwłaszcza w metropoliach profesjonalne salony fryzjerskie są bardziej poszukiwane niż kiedykolwiek. Ale zanim człowiek pójdzie pod nóż, powinien uzyskać dobrą radę. A szczegółowy przewodnik po e-bookach być pomocnym. Jakie style brody są modne w 2019 roku? Kto może je nosić i jak najlepiej je ciąć? Nasze odliczanie do pierwszej piątki to pierwsze wprowadzenie do nadchodzącego sezonu:

Trzydniowa broda o długości 2 mm, bardzo krótka

5. Trzydniowa broda

Oprócz bardziej ekscentrycznych modeli, ten wariant to ponadczasowa klasyka. Ale bądź ostrożny, pozornie „swobodny” wygląd wymaga starannej konserwacji! Aby spełniał swoją nazwę, powinien być regularnie przycinany do tej samej długości. Warto się postarać – według badań 3-dniowy styl nadal jest ulubieńcem kobiet.

Należy również przyciąć i wypielęgnować brodę sześciodniową

4. Sześciodniowa broda

Jeśli lubisz bardziej szalone rzeczy i chcesz zaoszczędzić czas, możesz po prostu zamienić trzy w sześć. Sześciodniowa broda wygląda jeszcze bardziej efektownie niż jej poprzednik, ale nadal nie jest zaniedbana. Nadaje się szczególnie do prostokątnych lub wydłużonych kształtów twarzy, ponieważ zmiękcza twarde kontury. Ale ten wariant nie może obejść się bez pracy. Ściernisko kiełkuje z różnymi prędkościami, więc najlepiej pozostawić go na dwa dni, a następnie przyciąć na najkrótszą długość.

Wąsy wąsy powracają do trendu idealne dla mężczyzn w okularach

3. Wąsy

Dawno minęły czasy, kiedy co najwyżej dziadek nosił ten wygląd. dzięki Trendsetterzy tacy jak Johnny Depp Wąsy również powracają, we wszystkich możliwych odmianach: długie, krótkie, cienkie, szerokie… nie ma ograniczeń dla kreatywności. Nawet „pornografia”, jaką znamy z filmów z lat 70. w połączeniu z okularami lotniczymi, znów rośnie. Generalnie mężczyźni o węższych konturach najlepiej mogą nosić wąsy, dzięki czemu twarz wygląda na nieco pełniejszą.

Golenie brody koziej bródki różnymi stylami

2. Kozia bródka

Dla miłośników wąsów z okrągłymi lub owalnymi rysami „kozia bródka” jest lepszą alternatywą. Mężczyźni pozwalają swoim włosom rosnąć nie tylko nad, ale i pod ustami. Rozciąga się optycznie, ale szybko wygląda na zaniedbany. Dlatego też tutaj regularne przycinanie jest koniecznością!

Styl hipster z pełną brodą w połączeniu z męskim kokem i okularami

1. Pełna broda

Wreszcie, dziki wzrost pozostaje liderem wśród modnych brody w 2019 roku. W zależności od włosów na głowie można stworzyć bardzo indywidualny wygląd. Szczególnie popularne są zestawienia z łysą głową w celu uzyskania wyglądu „dół-i-góra-nie-całkowicie” lub z dziką grzywą, którą opcjonalnie można ujarzmić w swobodnym „męskim koku”. Ale uważaj na pełne twarze – szybko stają się pełniejsze z pełną brodą!

Źródło obrazu: licencja unsplash.com CC0