Okna i drzwi

Większa prywatność dzięki folii okiennej jako osłony prywatności

Folia okienna jako samoprzylepny motyw liścia osłony prywatności

Jak wiadomo okna są bramą do świata w domu, ale zawsze zdarzają się sytuacje, w których należy unikać niechcianych wglądów. Z folią okienną jako osłoną prywatności tworzysz jednocześnie elegancką dekorację okna i prywatność w swoich pokojach.

Folia okienna jako parawan w kuchni

folia-okienna-ochrona-prywatnosci-kuchnia-okrągly-wzór-mleczny-nieprzezroczysty

Stosowany do okien i innych powierzchni szklanych, chroni folię prywatności przeciw niechcianym spojrzeniom i jednocześnie stawia akcenty wizualne w strefie dziennej. Większość z nich jest samoprzylepna, dzięki czemu jest łatwa w aplikacji i wykonana jest z wysokiej jakości poliestru. Ponieważ jest odporny na wilgoć, kondensację i promienie UV, spełnia kilka wymagań w jednym. Ponieważ większość folii okiennych jest wykończona powłoką odporną na zarysowania, nie wymagają one prawie żadnej konserwacji ani pielęgnacji i nie można ich łatwo uszkodzić podczas ogólnych czynności domowych, takich jak mycie okien.

Folia okienna jako osłona prywatności i akcent w salonie

Folia okienna jako osłona prywatności - ochrona przed słońcem - balkon - wzorzysta

Zasadniczo folia okienna jest dobrym rozwiązaniem, aby chronić się przed nieupoważnionymi spojrzeniami, a tym samym zapewnić prywatność w pokojach pomimo dużych powierzchni okiennych. Ponieważ większość folii oferuje to zarówno w dzień, jak i w nocy, i są w dużej mierze zmatowione, dzięki czemu dostęp światła dziennego jest prawie nie ograniczony. Masz również duży wybór pod względem optyki, który oczywiście zależy również od Twoich wymagań w zakresie ochrony prywatności. Podczas gdy folia z matowego szkła przepuszcza prawie całe światło dzienne, możesz tworzyć optyczne podświetlenia za pomocą kolorowych, przezroczystych wariantów, ale krycie jest mniejsze.

Lustro szpiegowskie wciąż nazywane lustrem w jedną stronę

Folia prywatności-odblaskowa-lusterko-na zewnątrz-wewnątrz

Specjalnym wariantem folii okiennej jest tzw. lustro szpiegowskie. Zapobiega to patrzeniu przez nieznajomych głównie w świetle dziennym i zapewnia prywatność z zewnątrz. Efekt pojawia się zawsze, gdy na zewnątrz jest jaśniej niż w środku. Ten efekt jest odwrócony, gdy na zewnątrz jest ciemniej niż w środku.

kolorowa folia okienna z motywem

okno-film-prywatność-ekran-kolorowy-niebieski-widok-taras

Dobra folia okienna do Twojego domu spełnia oprócz prywatności inne ważne aspekty. Na przykład wspierane i skutecznie podnoszone jest bezpieczeństwo. Jeśli uniemożliwisz bezpośredni wgląd w Twój lokal, nie zawsze jest od razu widoczne z zewnątrz, czy i kiedy jesteś w domu.

Prywatność łazienki

folia okienna-ekran prywatności-łazienka-szkło matowe-samoprzylepna