Okna i drzwi

Szklane drzwi we wnętrzu – wybierz dekor ze szkła satynowanego czy ze szkła?

Foaporte przesuwne szklane drzwi czarna czcionka

ten Drzwi szklane we wnętrzu to nowy trend w nowoczesnej aranżacji wnętrz i daje wiele możliwości uzupełnienia stylu i elegancji we wnętrzu. Wewnętrzne szklane drzwi otwierają małe pomieszczenia, zapewniają większą jasność i sprawiają, że wydają się większe. W sklepach dostępne są różne wzory, więc przygotowaliśmy kilka opcji.

Szklane drzwi we wnętrzu – szkło satynowane firmy Vitrealspecchi

madras przesuwne szklane drzwi wewnątrz

Jeśli szukasz pięknych drzwi ze szkła trawionego i satynowanego do wnętrza, to jest to Vitrealspecchi idealny projekt dla Ciebie. Zaczynali jako specjaliści od luster, ale w latach 60. rozszerzyli swoje zainteresowanie na specjalne techniki obróbki szkła i opatentowali Madras® – proces chemiczny satynowania i zdobienia szkła. Ten proces jest używany na tych pięknych drzwiach. Te szklane drzwi wewnętrzne wyglądają super elegancko i nowocześnie, a elegancka metalowa szyna nadaje im industrialny wygląd. Cudownie szczegółowe i jedwabiste w dotyku, to trawione satynowe wykończenie Drzwi szklane we wnętrzu to idealne rozwiązanie do maksymalizacji światła przy jednoczesnym dzieleniu przestrzeni przy jednoczesnej ochronie prywatności.

Szklane drzwi Madras® we wnętrzu

drzwi przesuwne ze szkła satynowanego Vitrealspecchi

Szkło trawione i satynowane

trawione szklane drzwi we wnętrzu madras Vitrealspecchi

technologia Madras

madras szklane drzwi trawione satynowane Vitrealspecchi

Te ozdobne szklane drzwi od Drzwi Bartela na pewno ma styl! ten Seria Culinaria Drzwi do kuchni i jadalni dodadzą trochę „smaku” Twojemu wnętrzu. Wielojęzyczne napisy, takie jak „Suflet”, „Sól & Pieprz ”,„ Balsamico ”i„ Zioła prowansalskie ”udekoruj szklankę! Tekst nie jest folią samoprzylepną, ale jest umiejętnie piaskowany na szkle. Ten projekt jest idealny do małych przestrzeni. Możesz zdecydować się na szkło matowe lub przezroczyste. Te szklane drzwi ozdobne wyposażone w konfigurowalne uchwyty, zawiasy, ramy i rozmiary, które dostosowują się do każdej przestrzeni.

Szklany wystrój kuchni

ozdobne szklane drzwi kuchenne bartels culinaria collection

Szkło matowe z dekoracją

matowe szkło przesuwne drzwi szklane wystrój kulinaria bartels door

napis wystrój szkła wewnątrz drzwi kuchnia

Naprawdę wyjątkowe kolorowe Szklane drzwi wewnętrzne dla Twojego domu – szklane drzwi przesuwne firmy Foaporte. Te niezwykłe, matowe i nieprzezroczyste szklane drzwi są funkcjonalne i bajeczne! Przesuwasz się po przeszklonym pręcie ze stali nierdzewnej. Włoska firma oferuje wiele różnych opcji dekoracji, z wieloma pięknymi piaskowanymi wzorami, ale skupiamy się na drzwiach wykonanych z kolorowego szkła. Jeśli wolisz prywatność, wybierz powlekane kolorowe szkło lub drzwi z dwustronnym lustrem!

Drzwi lustrzane od Foaporte – Mirrorsong

drzwi przesuwne lustro drzwi kolekcja foa porte

czarne szklane drzwi we wnętrzu

czarne przesuwane szklane drzwi foa porte

Szklany wystrój na czarnej powierzchni

czarna szklana konstrukcja drzwi wewnętrznych foaporte

nowoczesne czarne drzwi wewnętrzne wykonane ze szkła

nowoczesne szklane drzwi we wnętrzu czarne motywy kwiatowe

Opcje dekoracji od FoaPorte

drzwi z materiału szklanego w kolorze foa porte powlekane szkło lustrzane

żółte drzwi przesuwne z matowego szkłażółte szklane drzwi salon przesuwne drzwi z matowego szkła

Porównanie drzwi wewnętrznych – drzwi szklane przesuwne lub drzwi pokojowe z ościeżnicą?