Okna i drzwi

Rolety plisowane — dopasowane osłony prywatności i ochrona przed słońcem dla wszystkich okien

nowoczesne wyposażenie rolety plisowane lustra wolnostojące

Nowoczesna dekoracja okien i zmienna ochrona przeciwsłoneczna dla każdego kształtu okna z żaluzjami plisowanymi na miarę

Projekt okna wpływa na jakość życia, zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie, znacznie bardziej niż wielu myśli. Można nie tylko zaokrąglić osobisty gust i styl wyposażenia lub ustawić kolorowe akcenty, ale przede wszystkim zapewnić niezbędną prywatność i ochronę przed słońcem.

Jeśli chcesz zaprojektować swoje okna nie tylko pięknie, ale także nowocześnie, z uwzględnieniem efektywnego wykorzystania światła dziennego, energooszczędnej ochrony przed ciepłem czy dozowania zdrowego światła, potrzebujesz bardzo wszechstronnego, elastycznego i precyzyjnie dopasowanego do prywatności i słońca ochrona na oknie. Ponieważ w zależności od pory dnia lub pory roku, kształtu okna lub orientacji okien, stawia się najróżniejsze wymagania dotyczące skutecznej ochrony prywatności i ochrony przed słońcem. Żaluzje plisowane szyte na miarę oferują właśnie taką wszechstronność, która wyraża się nie tylko w dużym wyborze tkanin, ale także w różnorodności modeli.

Prywatność i ochrona przeciwsłoneczna z roletami plisowanymi – funkcje i właściwości

Tkaniny żółta naścienna dwuosobowa sofa projekt poduszki dekoracyjne

Znajdziesz szczególnie duży wybór plisowanych tkanin do indywidualnej personalizacji. B. na plissee.org. Dostępnych jest ponad 400 tkanin w różnych wzorach, kolorach i właściwościach. Aby szybciej znaleźć tu odpowiednią plisowaną tkaninę, możesz skorzystać z różnych opcji filtrowania, m.in. B. według kolorów, przepuszczalności światła, ochrony przed ciepłem lub wzoru;.

Ochrona termiczna, ochrona prywatności i ochrona przed słońcem latem i zimą

Rolety salon pomysły na życie przytulna część wypoczynkowa drewniane krzesła

Wartości fotometryczne, które dostarczają informacji o tym, ile światła słonecznego jest odbijane, pochłaniane lub przepuszczane przez plisowaną tkaninę, są szczególnie ważne dla pożądanej ochrony przeciwsłonecznej na oknie. Wysoka wartość odbicia zawsze oznacza wysoki poziom ochrony termicznej. Wysoka przepuszczalność zapewniająca wysoki poziom przepuszczalności światła. Aby zapewnić lepszą ochronę termiczną latem, rolety plisowane są zwykle wyposażone w powłokę odblaskową z tyłu. Może być biała, srebrna lub błyszcząca jak masa perłowa. Żaluzje plisowane o strukturze plastra miodu ograniczają wymianę ciepła w oknie w inny sposób: dzięki swojej strukturze plastra miodu tworzą dodatkowe komory powietrzne jako poduszki cieplne na oknie, dzięki czemu straty ciepła można znacznie zmniejszyć również zimą.

Lekka dawka do zaciemnienia lub ochrony przed olśnieniem

Sofa designerskie meble krzesło półka ścienna drewniana podłoga

Tkaniny plisowane są dostępne w różnych przepuszczalności światła od przezroczystych do półprzezroczystych lub przyciemnionych do przyciemnionych. Przezroczyste tkaniny nie zapewniają prawie żadnej ochrony przed światłem, a w ciemniejszych kolorach mogą być używane tylko jako filtr światła. Trochę więcej ochrony m.in. B. z drugiej strony, przed efektami odblasków na ekranie, proponuj półprzezroczyste tkaniny w stonowanych kolorach lub tkaniny przyciemniające, które przepuszczają tylko trochę światła. W celu skutecznego zaciemnienia polecane są plisowane rolety zaciemniające, które są całkowicie nieprzezroczyste. Ile światła, które chcesz wpuścić przez okno, można oczywiście określić również dzięki bezstopniowej obsłudze żaluzji plisowanych.

Ochrona prywatności z nieprzezroczystymi roletami plisowanymi

czarno-biały klasyczny pomysł na projekt

Jeśli chcesz chronić swoją przestrzeń mieszkalną lub roboczą przed niepożądanymi widokami, roleta plisowana doskonale sprawdzi się jako osłona prywatności. Ponieważ z jednej strony do wyboru jest duży wybór nieprzezroczystych tkanin, a z drugiej strony możesz ustawić roletę plisowaną dokładnie tam, gdzie wymagana jest osłona prywatności, dzięki jej zmiennej obsłudze. Półprzezroczyste rolety plisowane idealnie sprawdzają się jako półprzezroczyste osłony prywatności. Jeśli chcesz uzyskać jednocześnie dobrą izolację termiczną lub zaciemnienie, możesz wybrać plisy przyciemniające lub rolety zaciemniające.

Plisy ze specjalnymi powłokami

Skonfiguruj leżankę chroniącą przed słońcem w salonie

W zależności od miejsca zastosowania przy doborze materiału należy również zwrócić uwagę na przydatność materiału. Specjalne powłoki i rodzaje tkanin sprawiają, że z. B. zapewniono wilgotne pomieszczenie do zastosowania plisy w łazience lub w ogrodzie zimowym. Trudnopalne plisy i antybakteryjne, odporne na zabrudzenia plisy są również częścią dużego asortymentu tkanin do Plisowane na miarę na plissee.org znaleźć.

Modele plisowane do okien prostokątnych, skośnych lub okrągłych

Kolorowa szafka na telewizor z dachem dwuspadowym ochrona wzroku ochrona przed słońcem

Dzięki fałdowej strukturze plisowanej tkaniny oraz innowacyjnej technologii napinania i szyn, żaluzje plisowane mogą być wykonane na wymiar dla szerokiej gamy kształtów okien. Wybór modeli obejmuje zarówno napinane, jak i wolnowiszące żaluzje plisowane do okien prostokątnych, plisowane systemy skośne lub żaluzje plisowane trapezowe, aż po napinane żaluzje plisowane do świetlików lub okien sufitowych. Różnią się one nie tylko kształtem, ale także różnymi opcjami obsługi. Nawet okrągłe kształty okien mogą być wyposażone w żaluzje plisowane, zapewniające prywatność i ochronę przeciwsłoneczną dostosowaną do indywidualnych potrzeb. W przeglądzie modeli na plissee.org znajdziesz ponad 30 różnych kształtów żaluzji plisowanych, które możesz skonfigurować zgodnie z własnymi życzeniami z żądaną tkaniną i różnymi opcjami montażu i obsługi.

Plisowane opcje montażu

nowoczesne stylowe umeblowanie rolety plisowane zamiast zasłon

Również ze względu na duży wybór opcji montażu żaluzje plisowane wyprzedzają nieco inne systemy ochrony przeciwsłonecznej okien. Montaż w ramach listwy przyszybowej jest szczególnie praktyczny i elegancki, dlatego zwykle jest przewidziany jako montaż standardowy. Większość modeli plisowanych można również przymocować do skrzydła okiennego, we wnęce, na ścianie lub suficie. Jednak szczególnie pożądany jest montaż żaluzji plisowanych bez wiercenia. Jest to możliwe we wszystkich popularnych oknach plastikowych, w których można stosować nie tylko wsporniki zaciskowe, ale także wsporniki samoprzylepne. Pozwala to na przymocowanie żaluzji plisowanej do powierzchni okien, których nie da się otworzyć bez wiercenia, np. w oknach. B. na świetlikach.

Dzięki tej mnogości wzorów, funkcji tkanin, modeli plis oraz opcji montażu i obsługi, dzięki wykonanej na zamówienie rolecie plisowanej otrzymujesz dokładnie taką prywatność i ochronę przed słońcem, jakiej potrzebujesz i nie musisz iść na żadne kompromisy, jeśli chodzi o indywidualna dekoracja okna. A jeśli chcesz zobaczyć, czy jest coś do Twojego okna lub ile kosztuje szyta na miarę roleta plisowana, możesz skorzystać z konfiguratora www.plissee.org Zapraszam do wypróbowania i zamówienia z wyprzedzeniem bezpłatnych próbek plisowanych tkanin.

Jeśli nie masz pewności, czy rolety plisowane w ogóle pasują do Twojego mieszkania i Twojego stylu życia, warto zajrzeć do dużej galerii osłon przeciwsłonecznych poniżej www.plissee.eu. Na tej stronie wciąż publikowane są nowe zdjęcia zadowolonych klientów plisowanych żaluzji.

Rolety przedpokoju plisowane tkaniny dwa kolory nude neutralne