Okna i drzwi

Przegrody ze szkła i stali wyczarują w mieszkaniu loftowy klimat

Parawan ze szkła stalowego loft płaska płaska drewniana podłoga szara kanapa

Ścianki działowe to wspaniały sposób kształtowania przestrzeni w pomieszczeniach, co jest często wykorzystywane w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. W związku z koncepcją otwartego życia, która stała się trendem w ostatnich latach, istnieje potrzeba wizualnego oddzielenia od siebie obszarów. Projektanci Brain Factory osiągnęli ten efekt dzięki filigranowym przegrodom ze szkła i czarnej stali malowanej proszkowo. Ten rodzaj ścianek działowych ze szkła i wąskich metalowych krat inspirowany dawnymi industrialnymi oknami wyczarowuje wspaniały loftowy klimat, który jest obecnie najnowocześniejszy. Modne konstrukcje szklano-stalowe tworzą industrialną atmosferę nie tylko w przestronnych loftach, ale także w konwencjonalnych mieszkaniach, takich jak ten.

Parawany ze szkła i czarnej stali tworzą loftową atmosferę w nowoczesnym mieszkaniu miejskim

Ścianka działowa wykonana ze szkła stalowego loftowego, gładkiego, szara kanapa

Ten 80 metrowy apartament w Rzymie został niedawno odnowiony. Właściciele chcieli więcej przestrzeni i światła. Projektanci zlikwidowali prawie wszystkie ścianki działowe, przeprojektowali przestrzenie i urządzili je w bardzo funkcjonalny i bardzo prosty sposób. W całym mieszkaniu położona jest naturalna drewniana podłoga, która stwarza przytulną atmosferę. Ściany, sufit i w większości meble lśnią śnieżnobiałą bielą. Gustowne akcenty w kolorze szarym i czarnym nadają pomieszczeniu większej struktury, a jednocześnie dają neutralny efekt.

Parawan wykonany ze szkła stalowego loft salon stół jadalny drewniana podłoga

Aby nie ograniczać optymalnego padania światła, nowoczesna kuchnia jest oddzielona od salonu przegrodą ze szkła i stali. Umożliwia to idealną symbiozę otwartych i zamkniętych stref gotowania. Nie ogranicza to przestrzeni i możesz korzystać z zalet otwartej kuchni bez wpychania irytujących zapachów do salonu podczas gotowania.

Parawan wykonany ze szkła stalowego loft salon drewniana podłoga szara sofa kanapa

W sypialni z dołączoną łazienką ścianka działowa wykonana jest w całości ze szkła, które w tym przypadku można przesuwać. W nowoczesnej łazience z oknem dominuje prosty loftowy styl, podobnie jak w pozostałej części mieszkania – szare betonowe ściany i taka sama drewniana podłoga jak w pozostałych pokojach. Wystrój tego wielkomiejskiego mieszkania charakteryzuje się wyraźnymi liniami i strukturami, bez fanaberii. Pomimo naprawdę fajnych materiałów wygląda domowo i zachęcająco.

parawan szklany stal drewniana podłoga nowoczesna kuchnia biała

parawan szklana stalowa kuchnia wyspa kuchenna biała prosta minimalistyczna

parawan szklany stal nowoczesna kuchnia biały

zagłówek sypialni drewniane listwy dekoracja drewniana podłoga

sypialnia dekoracja ścienna dekoracja ścienna listwy drewniane

zagłówek łóżka do sypialni z drewna deco

łazienka betonowa nowoczesna szklana ściana prysznicowa

* projekt autorstwa Fabryka mózgu