Okna i drzwi

Niezwykły projekt drzwi szafy do nowoczesnego domu

Projekt drzwi szafy salon-drzwi-otynkowane-miria-filomuro-garofoli

Wchodząc do pokoju, drzwi szafy prawdopodobnie nie są czymś, co od razu zauważysz. Szafka ma jednak elegancki Projekt drzwi szafy wtedy może przyciągnąć wzrok we wnętrzu. W tym artykule przedstawiamy różne modele różnych producentów, które nadają się do nowoczesnej aranżacji wnętrz.

Projekt drzwi szafy jako element wnętrza

projekt-drzwi-szafki-drzwi-otynkowane-drzwi-szklane-szafki-system-miria-garofoli

Drzwi do szafek Miria Filomuro firmy Garofoli są idealne do skoordynowanego projektu pomieszczenia. Twój projekt został dostosowany, ale betonowy wygląd przemawia za stylem industrialnym, który w ostatnich latach zyskuje na znaczeniu w aranżacji wnętrz. Skrzydła drzwi można zaprojektować w taki sposób, aby współgrały z efektem kolorystycznym ściany i docelowo stały się nieodłączną częścią wnętrza.

Elegancki design drzwi szafy w kolorze czarnym

Projekt drzwi szafy fantazyjna-czarna-szafa-diagona-novamobili

Czarna szafa Diagona firmy Novamobili zachwyca wyrazistymi geometrycznymi liniami i nietypowym wzornictwem drzwi szafy. Skrzydła drzwi nie są oddzielone pionem, ale zagiętą linią łączenia, co daje ładny efekt w pozycji otwartej i zamkniętej.

Minimalistyczne mieszkanie z fantazyjnym designem drzwi szafy

Projekt drzwi szafy nietypowy-minimalistyczny-wnętrze-czarne-paski

Całkowicie białe wnętrze tego mieszkania przełamane jest czarnymi nacięciami, które biegną przez sufit, ściany i szafki. Jest to dodatkowo wzmocnione nietypowym otwarciem niektórych skrzydeł drzwiowych, czego efektem jest niezwykły projekt drzwi szafy.

Mały aneks kuchenny w mieszkaniu 1-pokojowym

Projekt drzwi szafy minimalistyczny-biały-czarny-kuchnia-mili-mlodzi-ludzie

Minimalistyczny 1-pokojowy apartament w bieli i czerni został zaprojektowany przez Mili Młodzi Ludzie. Na powierzchni zaledwie 26 metrów kwadratowych znajduje się salon, część sypialna z łóżkiem na antresoli oraz aneks kuchenny w salonie. Kreatywny projekt drzwiczek szafki widać również w małej kuchni, gdzie ukośniki są kontynuowane.

Spraw, aby szafa wnękowa była praktyczna i elegancka

drzwi-szafki-projekt-kuchnia-szafka-drewno-otwory-zamiast-klamek-kyton-varenna

Konstrukcja tych drzwi do szaf jest nie tylko elegancka, ale także szczególnie praktyczna i wszechstronna. Jest to część projektu kuchni Kyton firmy CR&S Varenna i nadaje się szczególnie do przestronnych kuchni. Drzwi szafy otwierają się do wewnątrz i znikają we wbudowanej szafie, odsłaniając spersonalizowaną powierzchnię roboczą lub miejsce do przechowywania.

Szafka kuchenna o nietypowej konstrukcji drzwi szafy

drzwi-szafki-projektowanie-nowoczesne-minimalistyczne-oświetlenie-sufitowe-palniki-aleksander

Urządzając nowoczesne mieszkania, architekci Alexander Brenner postawili na kreatywny projekt drzwi szafek. Cała szafka kuchenna wygląda jak bałagan skrzydeł drzwiowych, tworząc piękny detal w pomieszczeniu.

Szczeliny zamiast uchwytów szafek zapewniają czysty design

drzwi-szafki-szafa-projektowa-beżowa-bezuchwytowa-jadalnia-aleksander-palniki

Architekci wyposażyli drzwi szafek w owalne szczeliny zamiast zwykłych uchwytów szafek, aby uporządkować projekt. Takie szafki pasują do różnych stylów umeblowania i mogą być instalowane w kuchni, salonie lub sypialni.

Szafki kuchenne o specjalnej konstrukcji drzwi szafy

drzwi-szafki-projekt-kuchni-niezwykłe-jasne-drewno-modal-architektura

Te kreatywne szafki kuchenne od Studio Modal Architecture to kolejny pomysł na szczeliny zamiast uchwytów.Dopasowują się do kształtu ściany i dachu i oferują dużą ilość miejsca do przechowywania. Jednak to, co sprawia, że ​​są one zauważalne, to szczeliny w kształcie gwiazdy po zamknięciu, które mają na celu otwarcie drzwi szafy.

Zintegrowane oświetlenie w szafie

drzwi-szafki-design-drzwi-przesuwne-drewno-skóra-zintegrowane oświetlenie-ciepłe-lema

Drzwi przesuwne do szaf pozwalają zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu i charakteryzują się zazwyczaj eleganckim designem. Szafa Warm od producenta Lema to estetyczny mebel, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnych sypialniach. Zintegrowane oświetlenie szafki ujawnia się po otwarciu drzwi szafki, aby ułatwić dostęp do wnętrza.

Drzwi szafki ze sztucznej skóry mówią o elegancji

drzwi-szafki-design-sztuczna-skóra-czarny-ciemny-meble-londyn-misuraemme

Dzięki fantazyjnemu projektowi drzwi szafy w pomieszczeniu można stworzyć wyjątkową atmosferę, której nie można osiągnąć za pomocą zwykłej garderoby. MisuraEmme zaprojektowała londyńską szafę z przesuwanymi drzwiami ze skóry syntetycznej tak, aby stała się ważną częścią wnętrza dzięki swoim kwadratom i eleganckim wykończeniom.

Przesuwane szklane drzwi z lustrami do sypialni

drzwi-szafki-design-drzwi-przesuwne-szklane-lustro-listwy-nowy-segment-misuraemme

Chcąc nowocześnie urządzić mieszkanie, warto postawić na geometryczne linie we wnętrzu. Nowy projekt drzwi szafki Segmenta autorstwa MisuraEmme został zaprojektowany jako alternatywa matowych i odblaskowych wykończeń i jest natychmiast zauważalny w sypialni.

Konstrukcja drzwi szafy z lustrami – optyczne przedłużenie pomieszczenia

drzwi-szafki-projektowanie-nowoczesne-sypialnia-szafa-novamobili-kryształ

Projekt drzwi szafy z lustrami jest ostatnio preferowany w wielu mieszkaniach, aby optycznie powiększyć pomieszczenia. Te przyciągające wzrok drzwi szafy są wzorem Novamobili i bardziej przypominają panel ścienny w pokoju niż skrzydło drzwi.

Konstrukcja drzwi szafy z elementami drewnianymi

drzwi-szafy-design-elegancki-biały-brąz-elementy-tecnopolis-split-presotto

Drzwi przesuwne szafy Split marki Presotto wyposażone są w elementy dekoracyjne, które przyciągają uwagę. Listwy mogą być indywidualnie ozdobione kamieniem, drewnem lub skórą i stworzyć nowoczesny projekt drzwi szafy dla eleganckich mebli.

Niezwykła szafa w gustownej sypialni

drzwi-szafki-design-drewno-lakierowane-beż-szafa-sypialnia-przekątna-presotto

Szafa Diagonal firmy Presotto składa się z dwóch części o różnej grubości, które mają ukośne cięcie wzdłuż drzwi szafy. Kreatywny projekt można zaprojektować jako połączenie różnych wykończeń, aby podkreślić przekątne.

Lakierowane drzwi skrzydłowe w nowoczesnym stylu

szafa-drzwi-design-biała-lakierowana-szafa-manandlady-minottiitalia

Mężczyzna&Szafa Lady od Minottiitalia ma otwierane na zewnątrz drzwi wahadłowe, które biegną wzdłuż załamanej linii. Projekt doskonale komponuje się z nowoczesnymi dziecięcymi lub sypialniami, które potrzebują akcentu we wnętrzu.