Okna i drzwi

10 projektów drzwi wewnętrznych na rok 2013 – pomysły na życie dla Twojego domu i mieszkania

nowoczesne szklane drzwi-żółte drzwi pokojowe

Mamy dla Ciebie 10 modnych Projekty drzwi wewnętrznych zebrane – drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi przesuwne lub boczne drzwi wejściowe wykonane z metalu – renomowani producenci drzwi zaprezentowali swoją alternatywę dla nowoczesnych mebli.

Projekty drzwi wewnętrznych Bertolotto

Drzwi szklane nowoczesny design niebieski

Innowacyjny Projekty drzwi wewnętrznych z Bertolotto mają nowoczesny kolor, szykowny wzór. Firma posiada siedem różnych drzwi pokojowych, z których każde jest dziełem sztuki. Ale w przeciwieństwie do większości dzieł sztuki, te również mogą podziwiać sąsiedzi – świetnie sprawdzą się jako boczne drzwi wejściowe.

Projekty drzwi wewnętrznych – drzwi szklane przesuwne

nowoczesne szklane drzwi przesuwne

Szafka ze szklanymi drzwiami

Sypialnia ze szklanymi drzwiami

Drzwi przesuwne są szczególnie przydatne jako ścianki działowe w małych mieszkaniach. Te wspaniałe projekty drzwi wewnętrznych autorstwa Albed oferują ciekawą alternatywę, jak możesz podzielić swój pokój. Są półprzezroczyste i idealne dla rodziny. Na tym trawniku część dzienną można podzielić na jadalnię, salon i małą bibliotekę. Mogą być również używane jako drzwi szafy.

Modne kolory na 2013 rok – drzwi wewnętrzne Karima Rashida

nowoczesne drzwi wejściowe - drzwi wewnętrzne

Zielone drzwi do pokoju

nowoczesny zielony projekt drzwi wewnętrznych

Jeśli potrzebujesz świeżej farby w domu, możesz wybrać tę wspaniałą Projekty drzwi wewnętrznych autor: Karim Rashid za Albed zdecydować. Wyglądają rzeźbiarsko – klamki są schowane i wyglądają bardzo estetycznie. Nadaje się do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz.

Drzwi wejściowe ze stali nierdzewnej

Trendy w metalowych drzwiach wejściowych

Pierwsze wrażenie jest zawsze szczególnie ważne. Przedsiębiorstwo Formy + powierzchnie oferuje luksusowy i innowacyjny projekt drzwi wejściowych – drzwi metalowe. Każde drzwi wejściowe to mozaika różnych metalowych elementów, które sprawiają, że dom wygląda efektownie i przykuwa uwagę.

Drzwi przesuwne o modnym designie

Drzwi przesuwne – nowoczesne panele ścienne

Ekran Raydoor

Ekran Raydoor

Drzwi przesuwne z Raydoor oferują różnorodną i efektowną alternatywę dla tradycyjnych projektów. Modele przeznaczone są dla osób zdecydowanych, poszukujących nowoczesnej estetyki i funkcjonalności w jednym. Drzwi składają się z półprzezroczystych paneli, które tworzą różne wzory. System oferowany jest w różnych kolorach i można go dopasować do wnętrza.

Drzwi wejściowe Keratür – bezpieczne, trwałe, innowacyjne

nowoczesne drzwi wejściowe Keratur drewno stal

Keratur wprowadziła na rynek doskonałą kolekcję nowoczesnych drzwi wejściowych. Modele otrzymały nagrodę za wzornictwo za długowieczność i innowacyjną produkcję. Praktyczne, bezpieczne, stabilne – tak najlepiej można opisać ekskluzywne drzwi wejściowe.

Projekty drzwi wewnętrznych firmy Bartels drzwi przesuwne

nowoczesny design systemu drzwi przesuwnych

Jeśli szukasz inspiracji Projekty drzwi wewnętrznych to te kreatywne drzwi przesuwne od Bartele na pewno się podobało. Designerskie drzwi pokojowe doskonale komponują się z wnętrzami w industrialnym szyku. Wykonane są z drewna i mają minimalistyczny wygląd.

Włoski szyk i klasyczna elegancja – drzwi pokojowe Tonin

Skórzane drzwi do pokoju – kamienie Swarowskiego

Włoska firma Tonin jest z ich luksusem Projekty drzwi wewnętrznych znany. Wyłożyłeś drzwi do pokoju skórą. Drzwi wyglądają jak szlachetny dodatek do każdego klasycznego obiektu i zostały ozdobione kamieniami Swarowskiego. Wzory dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej – od różu i błękitu po brąz i zieleń.

Nowoczesne i fajne drzwi do pokoju

nowoczesna konstrukcja ramy drewnianej drzwi składanych

Drzwi harmonijkowe o eleganckim designie

Szklane drzwi składane drzwi wejściowe meble ogrodowe do domu

Nowoczesne i fajne drzwi pokojowe od Ściana Nana oferują ekscytującą alternatywę dla tradycyjnych drzwi – drzwi harmonijkowe, które płynnie łączą wnętrze z obszarem zewnętrznym. Nawet gdy drzwi są zamknięte, ościeżnica jest ledwo widoczna i można cieszyć się pięknym widokiem.

System drzwi szklanych firmy Solarlux

innowacyjne drzwi harmonijkowe-nowoczesne wyposażenie domu

Drzwi szklane z dobrą izolacją

Budowa domu ze szklanymi drzwiami

Drzwi Solarlux charakteryzują się nowoczesnym designem – oferowane są z ościeżnicami wykonanymi z drewna, aluminium lub połączenia obu tych materiałów. Mogą być wykonane na zamówienie i dostępne w wielu rozmiarach i wymiarach. Zapewniają dobrą izolację i otwierają dom na 180 stopni dla środowiska.