Okładziny ścienne

Wzory tapet Zahy Hadid dla Marburga oznaczają więcej dynamiki

Ruch fabryczny tapety-Stria Zaha Hadid-Marburg

Marburger Tapetenfabrik jest jednym ze specjalistów w zakresie innowacyjnego projektowania tapet. Kolekcje tapet nie tylko oferują doskonałą trwałość, ale od dziesięcioleci nadają ton rzeczom Wzór tapety i projekt. Ze współpracy z artystami i projektantami o światowej renomie wciąż pojawiają się ekskluzywne okładziny ścienne. Kontynuacją tej serii jest jedna z najbardziej znanych i cenionych światowych projektantek i architektów naszych czasów – Zaha Hadid. Stworzyła cztery projekty ścian i trzy powtórzenia dla fabryki tapet w Marburgu. Ekskluzywna kolekcja tapet Art Borders autorstwa Zahy Hadid odzwierciedla ducha czasu.

Art Borders – zabawne wzory tapet

Seria tapet z wzorem komórkowym Zaha Hadid Produkty

Za swoje innowacyjne kreacje na międzynarodowej scenie architektonicznej i projektowej Zaha Hadid została kilkakrotnie uhonorowana najwyższymi nagrodami. Twoje fascynujące projekty ścian dla Marburga wyznaczają nowy standard w projektowaniu ścian wielkoformatowych. Motywy o szerokości do 9 m i wysokości 3,30 m, charakteryzujące się dynamicznymi liniami, organicznymi i wyrazistymi kształtami, wprawiają pomieszczenia w ruch.

Dynamiczne próbki tapet autorstwa Zahy Hadid dla fabryki tapet Marburger

Detal pokrycia ścian Elastika Marburg masa perłowa matowe efekty ruchu

Statyczna ściana zostaje wprawiona w ruch. Seria Elastika została zainspirowana organicznymi kształtami i opiera się na synergii spokoju i dynamiki. ten Wzór tapety są dostępne w czterech wariantach kolorystycznych (dwa powtórzenia: pozytyw i negatyw). Umiejętna gra efektów mat-połysk i metalicznych skutkuje różnymi strukturami, które upiększają ściany salonów.

Kolekcja tapet Elastika – dynamiczne, futurystyczne kształty

Innowacyjna seria tapet Zaha-Hadid Elastika

Winylowe okleiny strukturalne na włókninie poliestrowej z efektowymi pigmentami

Kolekcja tapet Elastika Strukturalne winylowe okleiny ścienne z polaru poliestrowego

Typowe metaliczne efekty, matowa masa perłowa w połączeniu z bielą i piaskiem nadają ścianie wizualną głębię. Połyskujące tony jagodowe są uzupełnione srebrną i matową czernią, połyskujące odcienie miedzi są stylowo połączone z zielenią.

Stria- graficzny wyrazisty wzór tapety

Seria tapet Modern-Vlies Marburg-dynamiczny wzór Stria

Srebrne, antracytowe, czarne i szare odcienie wprawiają ściany w ruch.

Swirl – płynąca dynamika na ścianie

Projekt ścienny obejmujący Swirl-swinging pattern-Marburg Wall Zaha Hadid

Tutaj wszystko się porusza. Ciepłe, zachęcające odcienie czerwieni, srebrnoszare i opalizujące odcienie benzyny przyciągają wzrok na ścianie.

Twórz nowe postrzeganie przestrzeni

Tapeta ścienna-Komórkowy kulisty wzór-imitujący bąbelki wody

Szczególnie efektowne są motywy z serii Cellular – kuliste wzory przypominające bańki wodne. Aby uzupełnić powtarzalny plastik Wzór tapety przychodzą efekty papieru ściernego. Zaprojektuj mieszkanie z ponadczasowo szlachetnymi i jednocześnie nowoczesnymi wzorzystymi tapetami od Marburg oraz Zaha Hadid. Wszystkie motywy tapet zaprojektowane przez architektkę odpowiadają jej stylowi o wysokich wymaganiach dotyczących dynamiki, innowacyjności i fascynacji.

Rozpuszczanie i rozpuszczanie struktur

Marburg motywy tapety kuliste Zaha-Hadid