Okładziny ścienne

Użyj tapety z obrazkami jako dekoracji ściennej i efektownego akcentu

Obraz-tapeta-jako-dekoracja-ścienna-Sydney-bridge-obrazy-krajobrazu

Jeśli chcesz dodać kolor do jednego lub kilku pomieszczeń, ale zwykła farba ścienna wydaje Ci się zbyt nudna, możesz wybrać tapetę. Jednak ten artykuł nie dotyczy zwykłej tapety, chociaż teraz jest dostępna w świetnych wzorach i kolorach. Jest jeszcze skuteczniejszy Tapeta z obrazkami. Dzięki niemu możesz powiesić na ścianie różnorodne obrazy, a wybór jest ogromny.

Tapeta obrazkowa dla miłośników przyrody

Tapeta-jako-dekoracja-ściany-góry-śnieg-szczyt-sypialnia

Czy jesteś fanem przyrody? Następnie wybierz jako motyw las, łąkę lub określone kwiaty. Czy często marzysz o tropikalnych wyspach z białymi plażami i palmami? Następnie przenieś swoją prywatną wyspę do swojego salonu. Kolaże złożone z kilku motywów też są ładne.

Obraz-tapeta-efektywna-dekoracja-ściana-wyspa-palmy-piaszczysta-plaża

Tematy są różne. Jeśli Twoje mieszkanie jest urządzone w ten sposób, możesz wybrać tapetę w stylu retro. Aby uzyskać nowoczesny styl, wybierz tapetę, która zawiera geometryczne lub organiczne wzory. Czarno-białe lub kolorowe, w określonym kolorze głównym lub neutralnym – odpowiedni motyw i odpowiednią kombinację kolorów można znaleźć dla każdego stylu i gustu.

Tapeta nada Twoim pokojom kosmopolityczny charakter

Obraz-tapeta-jako-dekoracja-ścienna-New-York-Skyline-Wieczorne-zdjęcia-Światła

Ale możesz również zaprojektować bardzo osobistą tapetę z obrazkami. Możesz także mieć własne motywy, a nawet zdjęcia przetworzone na tapetę. W ten sposób przeżyjesz swoje najwspanialsze przeżycia i wspomnienia w swoim salonie lub sypialni i będziesz o nich przypominał każdego dnia. Fototapety z obrazkami doskonale nadają się również do pokoju dziecięcego. Mogą przedstawiać sceny z popularnej bajki lub kreskówki. Odpowiednie są również romantyczne motywy, takie jak motyle, wróżki, kwiaty czy gwiazdy. Istnieje szeroki wybór tapet z obrazkami zarówno do pokoi chłopięcych, jak i dziewczęcych, które mogą stymulować wyobraźnię i zabawę dzieci.

Dzięki poniższej galerii otrzymasz teraz kilka ciekawych pomysłów. Zaprojektuj swoją ścianę za pomocą efektownej tapety z obrazami i spraw, aby była akcentem i przyciągała wzrok w pomieszczeniu. Możesz również urozmaicić nudną ścianę, która służy jako przegroda pokoju, ładną tapetą z obrazkami. Puść wodze fantazji i dodaj osobisty akcent do pokoju.

Zdjęcia natury – przyciągający wzrok w pokoju

łazienka-wall-design-tapeta-góry-o-wschodzie słońca

Fotografia leśna

Nowoczesna-foto-tapeta-salon-dekoracja-pokoju-las

Motyw tapety wodospad

Salon-obraz-tapety-jako-dekoracja-ściany-wodospad-zdjęcia-natury

Fototapety z miejskimi pejzażami

Aerial-New-York-czarno-białe-foto-tapety-pomysły-dekoracje-nowoczesne

opactwo Westminsterskie

Londyn-Büsse-zdjęcie-tapeta-jako-dekoracja-ściany-pomysły-projekt-ściany

Most Rialto w Wenecji

Wenecja rialto most fototapeta tapety projektant salon pomysłów

Widok z lotu ptaka Las Vegas

oryginalna-dekoracja-scienna-obraz-do-salonu-tapeta-Las-Vegas-obraz