Okładziny ścienne

Tynk dekoracyjny o charakterze artystycznym autorstwa Dario Curatolo

figury geometryczne tynki ścienne kolekcja dekoracyjna dario curatolo

Tynki ścienne są zawsze nowoczesne, ponieważ oferują różnorodne rozwiązania projektowe. Przez lata wprowadzono tak wiele rodzajów tynków ściennych, że dziś masz do wyboru. Efekty 3D oraz imitacja niektórych materiałów sprawiają, że tynk jest rodzajem atrakcyjnej sztuki ściennej. Przedstawiamy Państwu tynk dekoracyjny, zaprojektowany przez Dario Curatolo dla Oikos.

Dekoracyjny tynk ścienny z efektem metalicznym nadaje pomieszczeniu więcej elegancji

projekt ściany nowoczesny dekoracyjny tynk ścienny kolekcja włoska

Tynki ścienne pozwalają na indywidualność w projektowaniu ścian ze względu na dużą różnorodność kolorów oraz różne techniki nakładania i szpachlowania. Kolekcja tynków designerskich od Oikos fascynuje swoim artystycznym charakterem i efektami metalowymi, które można zobaczyć na niektórych modelach. Tworzą iluzję trójwymiarowej przestrzeni. W kolekcji znajdują się wzory o nazwach Vibrazioni, Trame, Assorbimenti, Transparenze, Riflessi, Corrosioni i Stratificazioni. Riflessi i Corrosioni mają błyszczącą powierzchnię i wyglądają, jakby się świeciły. Dzięki temu możesz optycznie powiększyć każde pomieszczenie. Elementami dekoracyjnymi w pozostałych wzorach z kolekcji włoskiej są figury geometryczne i struktura poszczególnych kształtów.

Dekoracyjny tynk ścienny w fajnej mieszance stylów pasuje do każdego mieszkania

niebieski niuanse faktura kolorystyka dekoracja tynk ścienny włoski

Te tynki ścienne nadają się do indywidualizacji pomieszczeń mieszkalnych, ponieważ podkreślają ich charakter. Wyglądają jak obrazy i nadają pomieszczeniu prostą estetykę. Dzięki wykończeniu w połysku można uzyskać specjalne efekty kolorystyczne. Cała kolekcja Dario Curatolo obejmuje tynki dekoracyjne, które są bardzo modne i świetnie prezentują się w każdym wnętrzu.

magiczna fioletowa farba ścienna na romantyczny nastrój

fioletowa kolekcja tynków ściennych dario curatolo kolorystyka

różne warianty tynków ściennych

geometryczne kształty ściana tynk ściana kontrastowe kolory

ciekawe efekty z tynkiem ściennym

ciemne kolory kontrasty tynki ścienne dekoracyjne projektowanie ścian

Kremowo-brązowy Mieszać

trójwymiarowe pokoje tynk ścienny dekoracyjne nowoczesne włoskie wnętrze

Dodaj kolor i teksturę

dekoracyjny tynk ścienny nowoczesna kolekcja włoska