Okładziny ścienne

Tanie fototapety: plusy i minusy oraz gdzie je znaleźć

Fototapeta światła Las Vegas

Kupując fototapetę, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Tylko dlatego, że jest tani, nie oznacza, że ​​ostatecznie spełni Twoje oczekiwania, ale nie musi być drogi. Jeśli zdecydowałeś się zainwestować w fototapetę, ale nie chcesz wydawać za dużo pieniędzy, masz ją w Internecie i w różnych sklepach tanie fototapety bez konieczności poświęcania jakości. Ale jest kilka rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę.

Tania fototapeta – zwróć uwagę na materiał 

Fototapeta wodospad z włókniny

Tanią fototapetę można kupić m.in. w sklepach ze sprzętem komputerowym. Zaleca się jednak ostrożność, ponieważ nie każdy materiał jest idealny. Papierowe mogą łatwo oderwać się od wilgoci zawartej w kleju do tapet, więc niekoniecznie są najlepszym wyborem dla początkujących. Lepszym materiałem do tego jest tapeta z włókniny. Zazwyczaj są one nieco droższe, ale w Internecie można szybko znaleźć niedrogie warianty, które również odpowiadają Twojemu budżetowi. Jak powiedziałem, zwróć uwagę na materiał!

Niedroga fototapeta z motywem

Zaprojektuj swoje miejsce pracy za pomocą fototapety

Aby uzyskać tanią fototapetę, ważny jest również motyw. Jeśli niekoniecznie cenisz coś wyjątkowego, sklep z narzędziami jest ponownie idealnym miejscem na znalezienie niedrogiego wariantu. Wiele sklepów meblowych oferuje również masowo produkowane fototapety. Popularne sklepy internetowe, takie jak Otto lub Ebay oferują wspaniałe oferty i motywy. Po prostu wpadnij tam.

Fototapeta z indywidualnym wzorem

Fototapeta mapa ziemi salon

Tanią fototapetę z indywidualnym wzorem można znaleźć przeglądając Internet. Są tam tanie oferty, ale i tak powinny być wysokiej jakości. W takich sklepach internetowych masz również możliwość wgrania dowolnego zdjęcia lub motywu, po czym zostanie on specjalnie dla Ciebie wykonany. Jedną z takich stron, na której można znaleźć tanią fototapetę lub zlecić jej wykonanie, jest JuicyWalls lub fototapete.de. Oferowane są tam fototapety z miast, z natury, a także motywy do pokoi dziecięcych. Jeśli mimo dużego wyboru nie znajdziesz niczego, co Ci się spodoba, możesz, jak już wspomniałem, w łatwy sposób wgrać i zamówić wybrany przez siebie obraz.

Wady fototapet ze sklepu z narzędziami

Kredens fototapeta niski kredens

Kolejnym problemem, który niesie ze sobą gotowa, niedroga fototapeta ze sklepu z narzędziami, jest to, że rozmiar jest już określony i nie można go dopasować do ściany. Jeśli więc znalazłeś stronę internetową z fototapetami, której cena przemawia do Ciebie, powinieneś wybrać ją od sklepu z narzędziami lub sklepu meblowego, ponieważ możesz tam samodzielnie określić rozmiar. Możesz ozdobić fototapetą całą ścianę lub tylko jej część, aby stworzyć efektowny akcent.

Internet to najtańsza opcja

Kuchnia-Foto-Foto-Sekret-Ogród

Najważniejsze jest to, że możesz łatwo kupić tanią fototapetę, pod warunkiem, że materiał jest wysokiej jakości. Są zaletą, gdy rozmiar nie jest dla Ciebie tak ważny i możesz go zmieniać. Ale w Internecie można znaleźć tanie oferty, które mimo stosunkowo niskiej ceny odpowiadają Twoim potrzebom.

Świetne wzory i wykończenia fototapet

piękne pomysły na fototapety

Pomysły na fototapety z włókniny

Sypialnia-zdjęcie-tapeta-ziemi-mapa-shabby-chic

oryginalna-foto-tapeta-w-salonie

Fototapeta z motywami kamienia naturalnego na drzwi

Fototapeta bambusowe rośliny