Okładziny ścienne

Rysunek długopisem na ścianie – projekt wzoru tapety od Rollout

Zaprojektuj doodle z serii rozwijanej z kranu

Dobre pismo może być używane w wielu obszarach zastosowań. Nawet jeśli nie do końca kaligraficzne, to współczesne Wzór tapety autorstwa Alissi Melka-Teichroew mają swoją niepowtarzalną, niepowtarzalną estetykę. Seria „Ballpoint Wallpaper” jest częścią serii Rollout Artist.

Projekt wzoru tapety autorstwa Alissi Melki-Teichroew

Atrament do projektowania tapet z ukośnym krzyżem

Twórczy artysta z Nowego Jorku Alissia Melka-Teichroew przeniosła swoje umiejętności pisarskie na wyższy poziom. Kto nie pisał i nie rysował długopisem bezpośrednio na ścianie? Ulubiona rozrywka dzieci otwiera nowe horyzonty kreatywnej aranżacji wnętrz. Te zabawne Wzór tapety wypełnij pokój artystycznym chaosem.

Pionowe równoległe paski

Równolegle biegnące paski na ścianie niebieskie pióro do rysowania

Za pomocą różnych technik Melka-Teichroew ma 6 różnych Wzór tapety rozwinięty – od pasków biegnących prosto przez ścianę, przez poprzeczne do abstrakcyjnych bazgrołów. Subtelne paski przyciągają wzrok i przywodzą na myśl dzieciństwo. Zadziorna grafika podkreśla osobowość ekstrawaganckich ludzi. Przynoszą rozmach Twojemu domowi.

Paski biegnące równolegle na całej długości

Poziomy wzór tapety do biegania Nowoczesny projekt rozwijania

Te atrakcyjne tapety w kolorze indygo niebieskie zostały już wprowadzone na rynek i nadal są oferowane w kolorze czerwonym, czarnym i złotym. Użyte kolory pisaków są oparte na wodzie. Możliwe są również niestandardowe opcje rozmiaru i koloru. Bazgrać Wzór tapety spraw, aby ta zabawna kolekcja była czymś wyjątkowym.

Bazgroły w rogu – nowoczesna tapeta od Rollout 

Tapeta wzór kolorowy plama atrament narożnik nowoczesny design

Pisz na ścianie długopisem

Projektant wzór tapety ścienne w kolorze niebieskim

Wzory tapet Zahy Hadid dla Marburga oznaczają więcej dynamiki