Okładziny ścienne

Nowoczesne tapety z reliefowymi wzorami od Progetto Parato

nowoczesny wzór wypukły tapety czarny

Przykład szyku i nowoczesna tapeta z wzorami reliefowymi to kolekcja Progetto Parato. Włoski styl widać nawet w strukturach, fakturach i graficznych kształtach wzorów. Imponujący i luksusowy wygląd oraz przyjemny w dotyku – co innego można sobie wyobrazić jako idealny projekt ściany.

Nowoczesne tapety z reliefowymi wzorami – styl i jakość z Włoch

Tekstylna tapeta reliefowa czerwona

luksusowe i nowoczesna tapeta z wzorami reliefowymi powinien odpowiadać najnowszym światowym trendom. Włoscy projektanci nie tylko podążają za trendami, ale wyznaczają trendy. Oryginalne tapety są zróżnicowane kolorystycznie i fakturowo – posiadają kryształowe inkrustacje lub są tapicerowane tkaniną. Od eleganckich przez klasyczne po ekstrawaganckie – zawsze znajdzie się coś dla nawet najbardziej wymagającego gustu.

Szykowny wzór na ścianę – nowoczesne tapety z reliefowymi wzorami

Geometryczny wzór tapety z teksturą

Wystrój pokoju doskonale prezentuje się dzięki tapetom. Odgrywają niezwykle ważną rolę i nie można ich łatwo przeoczyć. Gdyby nowoczesna tapeta z wzorami reliefowymi należy zawsze upewnić się, że nowe pasują do obiektu. Prosty design tapet niekoniecznie oznacza, że ​​właściciel nie ma wyobraźni. Wręcz przeciwnie – dokonał mądrej inwestycji w tapetę.

Luksus i bezpieczeństwo w projektowaniu tapet

Tekstylny nowoczesny luksusowy wzór tapety

Nowoczesna tapeta z reliefowymi wzorami marki Progetto Parato wykonane są z wysokiej jakości materiałów – w 100% włoskich, ognioodpornych i zmywalnych. To sprawia, że ​​są wiecznym dziełem sztuki.

Luksusowy projekt ściany z tapetą tekstylną

Projektowanie tapet z kamieniami szlachetnymi

Reliefowe tapety w czerni i bieli

Nowoczesna tapeta reliefowa-kwiatowy wzór-czarno-biała