Okładziny ścienne

Nowoczesne panele ścienne o innowacyjnym designie tworzą piękną akustykę pomieszczenia

nowoczesna okładzina ścienna autorstwa maria gronberg decoration

Te nowoczesne panele ścienne z innowacyjnym projektem autorstwa Glimakra zostały zaprojektowane przez projektantkę Marię Gronberg, która jest właściwie nowa w firmie. Projekt został nazwany Ocean, ponieważ wzornictwo paneli ściennych przypomina fale oceanu. To piękne dzieło sztuki zdołało oddać ruch oceanu i może wnieść do Twojego domu świeżość śródziemnomorskiej atmosfery. Te panele ścienne sprawiają, że Twoje wnętrze jest wyjątkowe, ciepłe i zachęcające. Nadają się do każdego rodzaju nowoczesnej aranżacji wnętrz. Ponieważ ta okładzina ścienna może tłumić hałas, jest również szczególnie praktyczna w szkołach i przedszkolach.

Nowoczesne panele ścienne inspirowane oceanem

nowoczesna okładzina ścienna autorstwa marii gronberg bunt

Projektantka Maria Gronberg mówi, że do stworzenia tego zainspirowała ją elegancja i harmonia ruchów oceanu nowoczesne panele ścienne tworzyć. Jest szczególnie uzdolniona i tworzy niezwykłe dzieła. Lubi eksperymentować z różnymi ekologicznymi materiałami, co sprawia, że ​​Twoje projekty stają się jeszcze bardziej pożądane.

Nowoczesne panele ścienne o harmonijnych kształtach fali

nowoczesne panele ścienne autorstwa marii gronberg rosa red

Linia produktów Ocean jest bardzo elegancka i praktyczna do każdego pomieszczenia. Te nowoczesne panele ścienne posiadają naturalne kształty fal, które bardzo dobrze współgrają z wnętrzem. Poczucia lekkości i harmonii, jakie wywołuje ta okładzina ścienna, nie da się porównać z niczym innym.

Innowacyjne panele ścienne z efektem akustycznym

nowoczesne panele ścienne autorstwa maria gronberg dekoracji

Wyjątkowość projektu to połączenie odpowiednich materiałów oraz praktycznego i stylowego designu. Te nowoczesne panele ścienne w rzeczywistości nie mają żadnych wad. Specjalnością paneli ściennych jest to, że wyłapują odgłosy w pomieszczeniu i bardzo przyjemnie je tłumią. Tak więc ten projekt zapewnia nie tylko harmonię wizualną, ale także akustyczną.

Okładziny ścienne wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska

nowoczesne panele ścienne z materiału maria gronberg

Te nowoczesne panele ścienne z kolekcji Ocean są z pewnością bardzo orzeźwiające, inspirujące i skłaniają do myślenia o ciekawym designie. Okładzina ścian oceanicznych inspiruje nie tylko ekspertów w tej dziedzinie, ale także klientów.

Kolorowe motywy dla większego nastroju 

nowoczesna okładzina ścienna autorstwa maria gronberg blue purple

Harmonijne kształty i kolory

nowoczesna okładzina ścienna autorstwa maria gronberg blue gray

Ładne pomysły na życie na ścianach z dekoracyjnymi panelami akustycznymi