Okładziny ścienne

Nowoczesne fototapety – trendy w dekoracji ścian od Cole & Son

nowoczesne pomysły na fototapety do projektowania ścian

Nowoczesne fototapety znalazły swoje miejsce w projektowaniu ścian. Im bardziej oryginalny, tym lepiej. Zapomnij o klasycznej tapecie i wszelkiego rodzaju zwykłych okładzinach ściennych. Nadaj swoim ścianom nowoczesny wygląd dzięki czarno-białej fototapecie miejskiej. Zainspirowana kulturą miejską, ta nowoczesna fototapeta z kolekcji Fornasetti autorstwa Cole & Syn jest dowodem Twojego stylu i zainteresowania sztuką i designem.

Nowoczesna fototapeta na pierwszym planie w aranżacji wnętrz

ciekawa fototapeta projekt Cole and Son

Niech Twoje ściany znajdą się na pierwszym planie aranżacji wnętrz – prosty design i nietuzinkowe wzory z pewnością zrobią najlepsze wrażenie. Tutaj znajdziesz kilka nowoczesnych Wzory fototapet smacznego.

Zaprojektuj pomysły na swój dom – nowoczesne fototapety

nowoczesna ściana szare fotele czarno biała tapeta

Na tapecie Mediterranea można zobaczyć miejski krajobraz z wieloma budynkami. W czerni i bieli można długo przyglądać się i eksplorować nowoczesny wyczyn. Wszystko nowoczesna fototapeta od Colea & Syn to topowy trend i świetnie pasuje zarówno do przedpokoju, jak i do stylowego salonu.

Trendowe kolory do projektowania ścian

Zaprojektuj pomysły na ścianę motyle

Nowoczesne fototapety z Kapusta & Słońce różnią się typowymi motywami graficznymi we współczesnym zestawieniu kolorystycznym czerni i bieli. Możliwe są również inne kombinacje kolorystyczne – zielono-czarny, brązowo-czarny, szaro-piaskowo-żółty. Ciemne odcienie są wyraziste i mogą wyglądać bardzo szlachetnie. Projekt malachitu został zainspirowany naturalnym kamieniem. Ex Libris wygląda jak fajna biblioteka, książki są różnych rozmiarów, proste i pod kątem.

Ciekawe pomysły na projekt ściany – domowa biblioteka

Regały biblioteczne oklejone taśmą

Trendy w projektowaniu ścian

Czarno-biały krajobraz miasta

Prosty design – nowoczesne fototapety

proste umeblowanie i projektowanie tapet

Oryginalna fototapeta do przedpokoju

Okładzina ścienna-nowoczesna tapeta